Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/DSS

FX3U-16MT/DSS jest programowalnym sterownikiem logicznym firmy Mitsubishi, który oferujemy w naszym sklepie internetowym Magsteron w wyjątkowo przystępnej cenie. Dostępny w asortymencie model FX3U należy do popularnej serii MELSEC-F, obejmującej wiele wydajnych i funkcjonalnych urządzeń. Oferowana jednostka centralna posiada kompaktowe gabaryty, a przy tym osiąga optymalną szybkość pracy i doskonale sprawdza się w licznych zastosowaniach przemysłowych.

Sterownik Mitsubishi FX3U-16MT/DSS

FX3U-16MT/DSS jest modelem PLC, który wykorzystuje do zasilania napięcie o wartości znamionowej 24 V DC. Oferowana przez nas jednostka centralna posiada pamięć programu do 64K kroków, a także komplet 8 zintegrowanych wejść cyfrowych i 8 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Dostępny w Magsteronie wariant CPU dysponuje wyjściami tranzystorowymi, których logika wyjściowa jest źródłowa. Urządzenie obsługuje do maksymalnie 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a w połączeniu z punktami zdalnymi do 384 wejść i wyjść.

Dane i parametry

FX3U to sterownik logiczny, który osiąga czasy cyklu do 65 ns w trybie LD oraz do 642 ns w trybie MOV. Producent zadbał o obecność pojedynczego interfejsu RS-422, a także opcjonalną obsługę USB. Oferowane przez nas urządzenie marki Mitsubishi pobiera 24 W mocy, a na wyposażeniu znajduje się akumulator buforowy. Klasa ochrony dla tego modelu jednostki centralnej wynosi IP10.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w Magsteronie sterownik MELSEC-F jest przystosowany do pracy w środowisku o temperaturze, która wynosi od 0 do 55 stopni Celsjusza. Wymiary oferowanego przez nas produktu Mitsubishi wynoszą 86 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 130 mm szerokości przy wadze 0,6 kg, dzięki czemu jest to wyjątkowo kompaktowa oraz przystępna w instalacji jednostka centralna. Model PLC FX3U został opracowany zgodnie z CE, EAC, UL i cUL, a także RoHS. Urządzenie spełnia ponadto wymogi certyfikatów wysyłkowych, takich jak LR, RINA, NK, KR, DNV, GL, ABS czy BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.771,60 PLN

Brutto: 2.179,07 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt