Moduł licznika i pozycjonowania FX3U-20SSC-H

  • Moduł licznika i pozycjonowania FX3U-20SSC-H

FX3U-20SSC-H to dostępny w naszym asortymencie moduł licznika i pozycjonowania dwuosiowego SSCNET III dla serwomotorów MR-J3-B, przeznaczony do wykorzystania razem z kompaktowymi sterownikami PLC firmy Mitsubishi. Produkt ten jest zasilany przez 24 V DC, a na jego wyposażeniu znajdują się 4 wejścia oraz 2 wyjścia. Oferowany moduł można połączyć z jednostkami centralnymi Mitsubishi z serii FX3U oraz FX3UC.

Moduł licznika i pozycjonowania FX3U-20SSC-H

FX3U-20SSC-H jest modułem zaliczanym do hierarchii produktów IAD213. Rozszerzenie to należy do zewnętrznej grupy materiałowej 10 i zajmuje pozycję standardową, a jego wskaźnik ABC A oznacza całkowitą dostępność z magazynu. Oferowany w Magsteronie moduł licznika i pozycjonowania jest dedykowany sterownikom logicznym Mitsubishi z rodziny MELSEC-F oraz obsługuje 2 osie.

Dane i parametry

Produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego charakteryzuje się wagą 0,3 kg, podczas gdy jego wymiary to 55 mm szerokości, 87 mm głębokości oraz 90 mm wysokości. Urządzenie posiada opakowanie o wymiarach sięgających 9,2 cm wysokości, 10 cm długości oraz 9,5 cm szerokości przy masie brutto 0,298 kg oraz objętości 0,874 cdm. Producent zadbał o zgodność z CE, EAC, UL, cUL oraz RoHS. Moduł oferowany w naszym sklepie może wykonywać sterowanie pozycjonowaniem za pomocą serwomotoru z wykorzystaniem serwowzmacniacza.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie dostępne w Magsteronie obsługuje sterowanie 2-osiowe, pozycjonowanie 1-prędkościowe, sterowanie posuwem czy operacje interpolacji liniowej lub interpolacji kołowej. Połączenie za pomocą kabla SSCNET III z serwowzmacniaczem może się odbywać z wykorzystaniem przewodu o długości do 50 m. W przypadku komunikacji optycznej połączenia są mniej podatne na hałas czy zakłócenia elektromagnetyczne. Na uwagę zasługuje też aplikacja wykrywania pozycji bezwzględnej czy łatwa konserwacja. W pamięci FLASH da się zapisywać różne dane, bez użycia baterii w tym dotyczące pozycji czy parametrów.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.504,50 PLN

Brutto: 4.310,54 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt