Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/ESS

FX3U-32MT/ESS to jednostka centralna programowalnego sterownika logicznego firmy Mitsubishi. Model dostępny w asortymencie naszego internetowego sklepu Magsteron zalicza się do serii FX3U z linii urządzeń MELSEC-F. Do zalet tego wydajnego urządzenia japońskiej marki należą wyjątkowo dobre parametry techniczne, zapewniające optymalną szybkość pracy, bogaty zakres funkcjonalności oraz możliwość wykorzystania w wielu układach współczesnej automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-32MT/ESS

FX3U-32MT/ESS jest sterownikiem, który do zasilania wykorzystuje napięcie o wartości 100 - 240 V AC. Jednostka ta zapewnia pamięć programu o wartości 64K kroków. Na wyposażeniu oferowanego modelu CPU znajduje się 16 zintegrowanych wejść cyfrowych, a także 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Dostępna w Magsteronie jednostka centralna Mitsubishi posiada wyjścia tranzystorowe oraz charakteryzuje się źródłową logiką wyjściową. Do dyspozycji pozostawiono 256 lokalnych punków wyjść i wejść, a z uwzględnieniem punktów zdalnych do 383 wyjść i wejść.

Parametry techniczne

Oferowany w Magsteronie sterownik Mitsubishi MELSEC-F jest przystosowany do szybkiej i łatwej rozbudowy, którą możesz przeprowadzić z użyciem dodatkowych modułów rozszerzających. Jednostka centralna FX3U odznacza się czasem cyklu LD na poziomie 65 ns, podczas gdy czas cyklu MOV wynosi 642 ns. Urządzenie to dysponuje interfejsem RS-422 do komunikacji, a także opcjonalnym USB. Na wyposażeniu nie zabrakło akumulatora buforowego. Dostępny w naszym sklepie sterownik logiczny posiada klasę ochrony IP10.

Dane i parametry

FX3U to PLC, który możesz użytkować w środowisku o temperaturze otoczenia utrzymującej się w zakresie 0 do 55 stopni Celsjusza. Wysokość tego sterownika logicznego wynosi 90 mm, podczas gdy szerokość to 150 mm przy głębokości 86 mm oraz wadze zaledwie 0,65 kg. Urządzenie oferowane w Magsteronie jest zgodne z CE, EAC, RoHS oraz UL/cUL, a także posiada niezbędne certyfikaty wysyłkowe - DNV, ABS, BV, LR, KR, GL, RINA i NK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.683,20 PLN

Brutto: 3.300,34 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt