Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/DS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/DS

FX3U-48MR/DS to dostępny w naszym asortymencie sterownik marki Mitsubishi. Oferowany model jednostki centralnej CPU zalicza się do serii FX3U, w której występują najczęściej wybierane PLC typu MELSEC-F. Podobnie jak inne urządzenia z tej rodziny sterownik odznacza się wysoką jakością wykonania, dużą szybkością i wydajnością pracy oraz kompaktową budową. Jednostka dysponuje też bogatym zakresem funkcji, co podnosi możliwości wykorzystania w układach automatyki.

Sterownik Mitsubishi FX3U-48MR/DS

FX3U-48MR/DS jest produktem Mitsubishi, który do zasilania wykorzystuje napięcie o znamionowej wartości 24 V DC. Urządzenie dostępne w naszej ofercie odznacza się pamięcią programową 64k kroków. Jednostka centralna FX3U jest też wyposażona w 24 wbudowane wyjścia cyfrowe oraz 24 wbudowane wejścia cyfrowe. Model ten charakteryzuje się wyjściami typu przekaźnikowego, które możesz wykorzystać w wielu aplikacjach realizowanych przez układ automatyki.

Specyfikacja techniczna

CPU umożliwia obsługę do 256 wejść i wyjść w punktach lokalnych, a w zestawieniu z punktami zdalnymi do 384 wejść i wyjść. Oferowaną jednostkę centralną możesz rozbudować poprzez zastosowanie modułów rozszerzeń, które są zgodne ze specyfikacją tego modelu FX3U. Czas cyklu osiągany przez sterownik wynosi 65 ns w trybie LD, a także 642 ns w trybie MOV. Na wyposażeniu dostępny jest pojedynczy port RS-422, a także opcjonalna obsługa USB. PLC posiada klasę ochrony IP, pobiera 35 W mocy oraz dysponuje akumulatorem buforowym.

Dane i parametry

Urządzenie oferowane w naszym sklepie Magsteron jest przystosowane do pracy w szerokim zakresie temperatury otoczenia - od minimum 0 do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Szerokość dostępnego sterownika wynosi 182 mm, a głębokość to 86 mm przy wysokości 90 mm. Waga tego kompaktowego produktu to z kolei jedynie 0,85 kg. Jednostkę centralną FX3U wyprodukowano zgodnie z CE, RoHS, UL, cUL oraz EAC. Model ten posiada też najważniejsze certyfikaty wysyłkowe NK, RINA, KR, LR, ABS, BV, GL i DNV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.431,40 PLN

Brutto: 4.220,62 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt