Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/DSS

FX3U-48MT/DSS - taki numer katalogowy posiada oferowana w Magsteronie jednostka centralna sterownika firmy Mitsubishi. CPU tej popularnej na całym świecie japońskiej marki zalicza się do serii MELSEC-F, a także należy do rodziny produktowej FX3U. Dostępny w naszym sklepie internetowym model sterownika jest bardzo funkcjonalny oraz szybki, a przy tym posiada niewielkie gabaryty oraz doskonale sprawdza się w wielu układach automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-48MT/DSS

FX3U-48MT/DSS jest jednostką centralną zasilaną przez 24 V DC, która charakteryzuje się pamięcią programową 64K kroków. Dostępny w Magsteronie produkt marki Mitsubishi dysponuje łącznie 24 cyfrowymi wejściami zintegrowanymi, a także 24 cyfrowymi wyjściami zintegrowanymi. Urządzenie to posiada wyjścia tranzystorowe, a logik wyjściowa jest źródłowa. Do dyspozycji użytkownika pozostawiono 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a z uwzględnieniem zdalnych do 384 punków wejść i wyjść.

Specyfikacja techniczna

Sterownik logiczny FX3U z serii MELSEC-F możesz łatwo rozbudować, korzystając z odpowiednich modułów rozszerzających firmy Mitsubishi. Jednostka centralna dostępna w naszym asortymencie odznacza się czasem cyklu 65 ns LD, a także czasem cyklu 642 ns MOV. Urządzenie dysponuje portem RS-422 oraz opcjonalnym USB, co daje spore możliwości pod względem komunikacji. Sterownik PLC pobiera 35 W mocy i posiada na wyposażeniu akumulator buforowy.

Dane i parametry

Klasa ochrony oferowanego w Magsteronie sterownika Mitsubishi wynosi IP10, co gwarantuje optymalną trwałość w różnych warunkach. Urządzenie możesz użytkować w środowisku, którego temperatura otoczenia utrzymuje się w zakresie od 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Produkt ten charakteryzuje się wymiarami wynoszącymi 90 mm wysokości, 182 mm szerokości oraz 86 mm głębokości, podczas gdy całkowita waga to 0,85 kg. Oferowany przez nas sterownik PLC ma certyfikaty CE, EAC oraz UL/cUL, a także atesty wysyłkowe KR, GL, DNV, BV, RINA, ABS, NK i LR przy pełnej zgodności z RoHS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 3.431,40 PLN

Brutto: 4.220,62 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt