Moduł PLC Wejść temperaturowych FX3U-4AD-PTW-ADP

  • Moduł PLC Wejść temperaturowych   FX3U-4AD-PTW-ADP

FX3U-4AD-PTW-ADP to oferowany w naszym sklepie internetowym moduł wejść temperaturowych, przeznaczony dla jednostek centralnych PLC marki Mitsubishi. Urządzenie to zasilane jest napięciem 5 V i 24 V DC. Produkt dysponuje 4 wejściami analogowymi, przeznaczonymi dla elementów Pt100. Dostępny w asortymencie Magsteronu moduł współpracuje z kompaktowymi CPU FX3U, należącymi do serii Mitsubishi MELSEC-F.

Moduł PLC wejść temperaturowych FX3U-4AD-PTW-ADP

FX3U-4AD-PTW-ADP to produkt klasyfikowany przez producenta w hierarchii IAD213, który w grupie materiałowej zewnętrznej znajduje się na standardowej pozycji 10. Urządzenie to charakteryzuje się wskaźnikiem B w skali ABC, oznaczającym ograniczoną dostępność z magazynu. Moduł wejść temperaturowych oferowany przez Magsteron dysponuje wbudowanymi wejściami analogowymi RTD, za pomocą których możesz wykorzystać czujniki temperatury w różnych aplikacjach przemysłowych.

Dane i parametry

Moduł wejść temperaturowych oferowany w naszym asortymencie posiada nieduże gabaryty. Wymiary tego produktu to szerokość 17,6 mm, wysokość 90 mm i głębokość 89,5 mm, podczas gdy waga sięga zaledwie 0,1 kg. Gabaryty logistyczne modułu to z kolei szerokość 11 cm, wysokość 5 cm i długość 11 cm przy objętości 0,605 cdm oraz masie brutto na poziomie 0,149 kg. Produkt dostępny w Magsteronie został wykonany zgodnie z CE, cUL, UL, RoHS i EAC.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie sprzedawane przez nasz sklep działa jako adapter analogowy do pomiarów temperatury, które odbywają się przy użyciu czterech kanałów poprzez zastosowanie czujników 2-przewodowych i 3-przewodowych. Podłączanie do jednostki centralnej CPU zawsze musi się odbywać przy odłączonym zasilaniu. Ze sterownika PLC należy też odpiąć wszystkie kable oraz przeprowadzić demontaż z szyny DIN. W przypadku korzystania z czujnika temperatury dwuprzewodowego konieczne jest ponadto zawarcie odpowiednich zacisków. Zastosowanie przewodu doprowadzającego wymaga utrzymania maksymalnej rezystancji 10 Om lub niższej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.457,70 PLN

Brutto: 1.792,97 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt