Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/UA1

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/UA1

FX3U-64MR/UA1 to jednostka centralna programowalnego sterownika Mitsubishi, którą znajdziesz w naszym sklepie internetowym Magsteron. Oferowany przez nas model zaliczany jest do serii MELSCEC-F oraz rodziny urządzeń typu FX3U. Jego parametry techniczne sprawiają, że doskonale sprawdza się w nowoczesnych układach automatyki i z powodzeniem realizuje wiele zadań. Wynika to z jego bogatej funkcjonalności, a także dużej szybkości pracy.

Sterownik Mitsubishi FX3U-64MR/UA1

FX3U-64MR/UA1 to wyjątkowo zaawansowany technicznie sterownik PLC, który wykorzystuje do zasilania napięcie o wartości 100-240 V AC. Urządzenie charakteryzuje się pamięcią programową 64K kroków. Na wyposażeniu dostępnego w Magsteronie modelu znajdują się zintegrowane 32 wyjścia cyfrowe oraz zintegrowane 32 wejścia cyfrowe. Oferowany PLC posiada wyjścia typu przekaźnikowego.

Specyfikacja techniczna

Liczba lokalnych punktów wejść i wyjść wynosi 256, natomiast z uwzględnieniem zdalnych punktów wyjść i wyjść ich ilość wzrasta do 384. Dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron sterownik Mitsubishi możesz rozbudować, wykorzystując do tego celu specjalne moduły rozszerzające. Oferowany przez nas model posiada na wyposażeniu port RS-422, który znajduje zastosowanie w komunikacji z innymi urządzeniami. PLC o tych parametrach jest w pełni zgodny z RoHS, a także posiada znak jakości CE potwierdzający wysoki standard wykonania.

Dane i parametry

Sterownik Mitsubishi z serii MELSEC-F dostępny w naszym sklepie internetowym pobiera 45 W mocy. Urządzenie dysponuje fabrycznie wbudowanym akumulatorem buforowym, a także trwałą obudową o stopniu ochrony IP10. Oferowany w Magsteronie model PLC jest przystosowany do eksploatacji w środowisku, którego temperatura otoczenia wyniesie od minimum 0 stopni Celsjusza do maksymalnie 55 stopni Celsjusza. Urządzenie charakteryzuje się uniwersalnymi wymiarami, sięgającymi 86 mm głębokości, 90 mm wysokości oraz 285 mm szerokości przy wadze 1,2 kg.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.863,30 PLN

Brutto: 5.981,86 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt