Sterownik Mitsubishi FX3U-64MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-64MT/DSS

FX3U-64MT/DSS to programowalny sterownik logiczny firmy Mitsubishi, który oferujemy w naszym sklepie internetowym jako jednostkę centralną zasilaną napięciem o wartości znamionowej wynoszącej 24 V DC. Model ten należy do serii MELSEC-F oraz rodziny FX3U, dzięki czemu jest wyjątkowo kompaktowy, funkcjonalny oraz przystępny w obsłudze. Oferowane przez nas urządzenie możesz wykorzystać w wielu aplikacjach oraz projektach automatyki przemysłowej.

Sterownik Mitsubishi FX3U-64MT/DSS

FX3U-64MT/DSS to sterownik PLC wyposażony w pamięć programową 65K kroków. Na wyposażeniu jednostki centralnej CPU znajdują się 32 zintegrowane wejścia cyfrowe oraz 32 zintegrowane wyjścia cyfrowe. Typ wyjść tego modelu PLC cenionego japońskiego producenta jest tranzystorowy, a logika wyjściowa źródłowa. Dostępne w Magsteronie urządzenie jest w stanie obsłużyć do 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, a łącznie ze zdalnymi wejściami i wyjściami do 384. Oferowany w naszym sklepie internetowym sterownik Mitsubishi można rozbudować o dodatkowe produkty, takie jak moduły rozszerzeń różnego typu.

Dane i parametry

Czas cyklu LD dla tego modelu PLC firmy Mitsubishi wynosi 65 ns, a czas cyklu MOV 642 ns. Sterownik dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w interfejsy USB oraz RS-422, które pozwalają na podłączanie zewnętrznego wyposażenia oraz zapewniają sprawną komunikację. Urządzenie pobiera 40 W mocy oraz posiada wbudowany akumulator buforowy. Produkt ten wyposażony został w solidną obudowę, a jego klasa ochrony to IP10. Minimalna temperatura otoczenia podczas pracy sterownika powinna wynieść 0 stopni Celsjusza, z kolei maksymalna dopuszczalnie do 55 stopni Celsjusza.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w Magsteronie PLC marki Mitsubishi posiada 220 mm szerokości, 90 mm wysokości oraz 86 mm głębokości, podczas gdy jego waga to 1 kg. Oferowany model programowalnego sterownika logicznego jest zgodny z RoHS, a także posiada atesty CE, EAC oraz UL i cUL przyznane przez odpowiednie organizacje. Urządzenie dysponuje też najważniejszymi certyfikatami wysyłkowymi, takimi jak ABS, DNV, BV, KR, GL, NK, LR czy RINA. Wszystko to przekłada się na zwiększone bezpieczeństwo eksploatacji w warunkach przemysłowych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.214,00 PLN

Brutto: 5.183,22 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt