Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/DSS

  • Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/DSS

FX3U-80MT/DSS to oferowana w Magsteronie jednostka centralna dla sterownika PLC marki Mitsubishi. Model z serii FX3U jest zaprojektowany bardzo nowocześnie, co gwarantuje jego wysoką funkcjonalność. Urządzenie to posiada zarazem nieduże gabaryty, a jego konfiguracja przebiega łatwo i szybko. Oferowana wersja CPU dysponuje określoną liczbą wejść i wyjść, którą możesz z powodzeniem zwiększyć za pomocą modułów rozszerzających.

Sterownik Mitsubishi FX3U-80MT/DSS

FX3U-80MT/DSS jest sterownikiem dedykowanym głównie zadaniom związanym ze sterowaniem, komunikacją oraz pozycjonowaniem. Model oferowany w Magsteronie posiada bogaty zakres funkcji, do których można zaliczyć szybkie liczenie z możliwością dostosowania wydajności do wymagań układu automatyki. Urządzenie dostępne w naszym sklepie wykorzystuje nowoczesny interfejs sieci SCNETIII, powalający na pozycjonowanie szybkimi wyjściami impulsowymi. CPU da się dodatkowo rozbudować za pomocą modułów dla komunikacji sieciowej czy szeregowej.

Dane i parametry

Programowalny sterownik logiczny FX3U dostępny w Magsteronie jest zasilany przez 24 V DC oraz posiada 64 kB pamięci programowej. Model ten wyposażono łącznie w 40 wbudowanych wejść cyfrowych, a także 40 wbudowanych wyjść cyfrowych. Urządzenie posiada 256 lokalnych punktów wejść i wyjść, które można zwiększyć do 384 poprzez zastosowanie punktów zdalnych. W przypadku LD czas cyklu wynosi 65 ns, a dla MOV sięga 642 ns. Produkt dysponuje interfejsem RS-422.

Specyfikacja techniczna

Oferowany w naszym sklepie Magsteron sterownik Mitsubishi pobiera 45 W mocy i posiada buforową baterię. Klasa ochrony jednostki centralnej to IP10. CPU jest przystosowane do pracy w temperaturze minimalnej 0 stopni oraz maksymalnej 55 stopni Celsjusza. Produkt ten waży 1,2 kg, z kolei jego wymiary wynoszą 90 mm wysokości, 86 mm głębokości oraz 285 mm szerokości. Urządzenie opracowane zostało zgodnie z wytycznymi norm EAC, Ul, cUL oraz CE, a także posiada certyfikaty RINA, NK, LR, KR, GL, DNV, BV oraz ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 346, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 4.906,30 PLN

Brutto: 6.034,75 PLN

Katalogi
fx3u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt