Moduł rejestracji danych FX3U-CF-ADP

  • Moduł rejestracji danych FX3U-CF-ADP

FX3U-CF-ADP to dostępny w asortymencie Magsteronu moduł rejestracji danych, przeznaczony dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi. Produkt oferowany w naszym sklepie działa jako specjalny adapter karty CF, który zapisuje i odczytuje dane z karty CompactFlash TM zgodnie z instrukcjami zadanymi i przesłanymi przez jednostkę centralną PLC. Dane są zapisywane w formacie CSV na karcie. Do CPU można podłączyć jeden taki moduł.

Moduł rejestracji danych FX3U-CF-ADP

FX3U-CF-ADP jest modułem rejestracji danych zasilanym przez 24 V DC. Urządzenie to należy do hierarchii produktów IAD213 i jest przeznaczone dla kompaktowych sterowników PLC FX3U z serii MELSEC-F. Produkt zalicza się do zewnętrznej grupy materiałowej 10 EOL oraz posiada wskaźnik C w skali ABC, który oznacza brak magazynowania oraz produkcję na zamówienie przez firmę Mitsubishi. Moduł dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego Magsteron jest kompatybilny z jednostkami centralnymi w wersjach FX3U oraz FX3UC.

Dane i parametry

Moduł rejestracji danych firmy Mitsubishi charakteryzuje się kompaktowymi wymiarami. Głębokość produktu to 89,5 mm, natomiast wysokość wynosi 90 mm przy szerokości 45 mm oraz wadze jedynie 0,3 kg. Niewielkie są też wymiary logistyczne, ponieważ parametry opakowania to 11,5 cm długości, 10,5 cm szerokości oraz 14 cm wysokości przy objętości 1691 cdm oraz masie brutto 0,303 kg. Oferowany w Magsteronie moduł jest zgodny z RoHS, a także posiada certyfikaty CE oraz UL/cUL.

Specyfikacja techniczna

Dostępny w naszym asortymencie moduł rejestracji danych łączy się ze sterownikiem PLC za pomocą specjalnego złącza adaptera. Obsługa tego produktu odbywa się w takim sam sposób, jak w przypadku rozszerzeń komunikacyjnych oraz specjalnych. Numer kanału przypisywany jest automatycznie, w zależności od pozycji zajmowanej przez moduł w jednostce centralnej sterownika. Przed podłączeniem modułu rejestracji danych należy zainstalować kartę rozszerzeń, za wyjątkiem jednostki centralnej CPU w wersji FX3UC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.545,60 PLN

Brutto: 3.131,09 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt