Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-P502

  • Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-P502

FX3U-ENET-P502 to specjalny produkt rozszerzający dla kompaktowych sterowników PLC firmy Mitsubishi, który działa jako moduł komunikacyjny Ethernet 10/100 Mbit z obsługą RJ45, TCP/IP oraz wsparciem dla ModBus. Oferowany w Magsteronie sprzęt jest przeznaczony do stosowania razem z kompaktowymi jednostkami centralnymi serii FX3U, należącymi do systemu MELSEC-F tego cenionego japońskiego producenta.

Moduł komunikacyjny Ethernet FX3U-ENET-P502

FX3U-ENET-P502 jest modułem należącym do grupy hierarchicznej IAD213 oraz materiałowej grupy zewnętrznej na 10 pozycji standardowej. Jego wskaźnik ABC to A, co oznacza bezpośrednią dostępność magazynową. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym jest interfejsem pozwalającym na podłączenie jednostki centralnej PLC z systemem hosta. Jego praca odbywa się w oparciu o protokoły komunikacyjne TCP/IP lub UDP/IP za pośrednictwem Ethernetu.

Dane i parametry

Moduł sieciowy firmy Mitsubishi dostępny w Magsteronie wyróżnia się wyjątkowo kompaktową budową. Produkt ten posiada 90 mm wysokości, 87 mm głębokości oraz 55 mm szerokości, a jego waga wynosi 0,3 kg. Pod względem wymiarów logistycznych, opakowanie ma 9 cm wysokości, 9,5 cm szerokości oraz 9,5 cm długości przy 0,812 cdm objętości oraz 0,290 kg masy brutto. Oferowany przez nasz sklep internetowym moduł Ethernet dla sterowników MELSEC-F jest opracowany zgodnie z RoHS, a także posiada certyfikat CE.

Specyfikacja techniczna

Moduł dostępny w Magsteronie możesz wykorzystać do zbierania i modyfikacji danych ze sterownika PLC firmy Mitsubishi. Komunikacja odbywa się przy użyciu dedykowanego protokołu komunikacyjnego MELSEC, a transmisja informacji do urządzeń zewnętrznych przebiega z wykorzystaniem stałych buforów. Moduł pozwala też na przekazywanie i odbieranie danych poprzez e-mail. Zastosowanie protokołu MELSEC umożliwia odczyt i zapis danych sterownika PLC do systemu hosta. Protokół ten jest pasywny, dzięki czemu przekazuje informacje wyłącznie na podstawie żądań i nie wymaga programu sekwencyjnego po nawiązaniu połączenia.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.754,40 PLN

Brutto: 2.157,91 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt