Kaseta pamięci FX3U-FLROM-1M

  • Kaseta pamięci FX3U-FLROM-1M

FX3U-FLROM-1M to dostępna w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron karta pamięci o pojemności 1 MB, przeznaczona dla jednostek centralnych sterowników firmy Mitsubishi z serii MELSEC-F. Oferowany produkt działa z CPU w wersach FX3U oraz FX3UC. Moduł pamięci FLASH umożliwia nadpisywanie danych do 10000 razy, a także dysonuje specjalnym przełącznikiem WritePROTECT.

Kaseta pamięci FX3U-FLROM-1M

FX3U-FLROM-1M jest kartą pamięci, która w hierarchii produktów Mitsubishi zalicza się do grupy IAD213. Oferowany w Magsteronie model zajmuje 10 pozycję standardową w zewnętrznej grupie materiałowej. Jego wskaźnik ABC to C, co oznacza niemagazynowanie oraz produkcję na zamówienie. Przed podłączeniem lub odłączeniem karty pamięci należy wyłączyć sterownik PLC. Przy pierwszym użyciu produktu wystąpić może miganie diody błędu programu. W takim przypadku należy zastosować narzędzie programistyczne do wyczyszczenia danych lub przetransferowania programu.

Dane i parametry

Oferowana w Magsteronie karta pamięci FLASH dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi posiada niewielkie gabaryty. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się szerokością 37 mm, wysokością 20 mm oraz głębokością 6,1 mm, podczas gdy jego waga to 0,01 kg. Wymiary logistyczne opakowania również są kompaktowe. Jego długość to 6 cm przy szerokości 7 cm, wysokości 1,8 cm, objętości 0,076 cdm oraz masie brutto 0,011 kg. Oferowany w naszym sklepie produkt jest zgodny z RoHS, a także posiada znak jakości CE.

Specyfikacja techniczna

Karta pamięci FLASH dedykowana sterownikom PLC firmy Mitsubishi zawsze powinna być precyzyjnie podłączana do zalecanego złącza. Błędy połączeniowe mogą doprowadzić do niewłaściwej pracy urządzenia. Instalacja karty pamięci w pozycji podniesionej lub przechylonej również nie jest zalecana ze względu na ryzyko nieprawidłowości w działaniu. Oferowany w Magsteronie produkt z powodzeniem znajduje zastosowanie w wielu aplikacjach przemysłowych.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 692,30 PLN

Brutto: 851,53 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt