Zasilacz Mitsubishi FX3UC-1PS-5V

  • Zasilacz  Mitsubishi FX3UC-1PS-5V

FX3UC-1PS-5V - taki kod w katalogu firmy Mitsubishi posiada produkt, który służy do zasilania programowalnych sterowników logicznych tej japońskiej marki. Oferowany w Magsteronie zasilacz dedykowany jest jednostkom centralnym PLC z serii FX i działa jako moduł na magistralę 5 V. Tak samo jak inne produkty przeznaczone dla tych CPU dostępny w naszym sklepie model spełnia wszystkie wymogi współczesnych układów automatyki i jest bardzo wydajny. Dużą zaletą pozostają jego nieduże wymiary.

Zasilacz Mitsubishi FX3UC-1PS-5V

FX3UC-1PS-5V jest modułem zasilacza dedykowanym kompaktowym sterownikom PLC, a konkretnie jednostkom centralnym w wykonaniu FX3U. Produkt dostępny w asortymencie Magsteronu zalicza się w hierarchii IAD213 oraz zewnętrznej grupy materiałowej, zajmując w niej 10 pozycję standardową. Zasilacz oznaczony został też wskaźnikiem ABC B, która określa ograniczoną dostępność magazynową. Oferowany model dedykowany jest sterownikom z linii MELSEC-F, zapewniają pełną kompatybilność z jednostkami centralnymi typu FX3GC oraz FX3UC.

Dane i parametry

Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt umożliwia zasilanie w zakresie 100-240 V AC. Wymiary zasilacza marki Mitsubishi dla sterowników tej marki są bardzo kompaktowe, ponieważ wynoszą jedynie 75 mm głębokości, 24 mm szerokości oraz 90 mm wysokości przy wadze całkowitej 0,15 kg. Pod względem logistycznym gabaryty sięgają 11,5 cm długości, 4,5 cm wysokości oraz 11 cm szerokości z masą brutto 0,168 kg oraz objętością 0,569 cdm.

Specyfikacja techniczna

Zasilacz dedykowany nowoczesnym sterownikom logicznym Mitsubishi MELSEC-F jest w pełni bezpieczny w eksploatacji. Wynika to z faktu, że został opracowany zgodnie z wytycznymi RoHS oraz normami cUL i UL. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym posiada też znak jakości CE, co potwierdza staranność jego wykonania oraz optymalną funkcjonalność. Na uwagę zasługują też przyznane certyfikaty wysyłkowe, włącznie z LR, RINA, BV, ABS, DNV oraz GL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 347, 351
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 670,80 PLN

Brutto: 825,08 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt