Moduł PLC We/Wy FX5-16ET/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16ET/ES

FX5-16ET/ES to kod produktu, którym jest oferowany w naszym sklepie internetowym moduł wejść i wyjść dla programowalnych sterowników logicznych firmy Mitsubishi. Rozszerzenie to znacząco poszerza podstawowe możliwości jednostki centralnej PLC. Za jego pomocą możesz zwiększyć liczbę dostępnych wejść i wyjść tranzystorowych w sterowniku, a następnie wykorzystać go w licznych projektach i aplikacjach.

Moduł PLC We/Wy FX5-16ET/ES

FX5-16ET/ES został zaklasyfikowany przez firmę Mitsubishi do hierarchii produktów IAD21702. Oferowany w Magsteronie jest też zaliczany do zewnętrznej grupy materiałowej 10 na pozycji standardowej. Urządzenie to jest niemagazynowane oraz produkowane na zamówienie, o czym informuje oznaczenie C zgodnie ze wskaźnikiem ABC. Moduł wejść i wyjść cyfrowych dostępny w naszym asortymencie jest dedykowany sterownikom PLC z serii MELSEC IQ-F, obejmujących wiele zróżnicowanych modeli jednostek centralnych CPU.

Parametry techniczne

Oferowany w Magsteronie moduł rozszerzeń charakteryzuje się kombinowaną konstrukcją. Urządzenie posiada na wyposażeniu zintegrowane 8 wejść cyfrowych, a także 8 wyjść cyfrowych. Produkt ten zajmuje na jednostce centralnej sterownika 16 punków wejść i wyjść. Moduł wykorzystuje do zasilania napięcie o wartości znamionowej 24 V DC. Oferowane przez nas urządzenie ma logikę wyjściową typu Sink, a same wyjścia są typu tranzystorowego.

Dane i specyfikacja

Produkt dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego charakteryzuje się niską masą i kompaktowymi wymiarami. Jego waga wynosi 0,25 kg, natomiast gabaryty sięgają 83 mm głębokości, 40 mm szerokości oraz 90 mm wysokości. Moduł dostarczamy w odpowiednim opakowaniu, którego wymiary to 9 cm szerokości, 10,5 cm długości oraz 9 cm wysokości przy masie brutto 0,217 kg oraz objętości 0,851 cdm. Marka Mitsubishi zadbała o zgodność swojego produktu z RoHS, UKCA, EAC, CE oraz UL i cUL. Moduł dysponuje też atestami transportowymi, takimi jak DNV GL, BV, KR, ABS, NK, LR i RINA.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 627,80 PLN

Brutto: 772,19 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt