Moduł PLC We/Wy FX5-16EYR/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16EYR/ES

FX5-16EYR/ES jest przeznaczonym dla swobodnie programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi produktem rozszerzającym. W Magsteronie oferujemy ten funkcjonalny moduł, który pozwala na rozbudowę PLC o dodatkowe wyjścia przekaźnikowe. Produkt ten może znacząco zwiększyć zakres przyszłych zastosowań jednostki centralnej, ponieważ poprawia jej funkcjonalności pod kątem realizacji zadań w nowoczesnych układach automatyki przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-16EYR/ES

FX5-16EYR/ES posiada oznaczenie katalogowe IAD21702 pod względem hierarchii produktów, a jego pozycja w zewnętrznej grupie materiałowej 10 jest standardowa. Producent udostępnia oferowany moduł rozszerzeń Mitsubishi bezpośrednio ze swoich, o czym świadczy wskaźnik ABC A. Produkt ten dedykowany jest sterownikom logicznym PLC należącym do serii MELSEC IQ-F, które są wyjątkowo kompaktowe, łatwe w obsłudze, funkcjonalne oraz szybkie.

Dane techniczne

Oferowany moduł dedykowany sterownikom Mitsubishi posiada 16 w pełni zintegrowanych wyjść cyfrowych, a na PLC zajmuje 16 punktów wejść i wyjść. Urządzenie charakteryzuje się wyjściami typu przekaźnikowego. Niemałą zaletą dostępnego w Magsteronie modułu rozszerzeń jest łatwość jego instalacji, która opiera się na zastosowaniu dedykowanego okablowania. W procesie podłączania nie trzeba korzystać z żadnych specjalnych zacisków czy oprzyrządowania narzędziowego.

Specyfikacja i parametry

Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt cenionej firmy Mitsubishi charakteryzuje się wysokością 90 mm, szerokością 40 mm oraz głębokością 83 mm, z kolei jego waga to 0,25 kg. Urządzenie dostarczane jest w opakowaniu odpowiednio przygotowanym logistycznie, a jego gabaryty to 9,5 cm szerokości, 10,5 cm długości, 9 cm wysokości przy objętości 0,898 cdm oraz masie brutto 0,257 kg. Produkt japońskiej firmy Mitsubishi został wyprodukowany zgodnie z RoHS, UL i cUL, CE oraz UKCA i EAC. Urządzenie ma też najważniejsze certyfikaty transportowe, takie jak chociażby NK, RINA, LR, KR, BV, DNV GL i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 636,40 PLN

Brutto: 782,77 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt