Moduł PLC We/Wy FX5-16EYT/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16EYT/ES

FX5-16EYT/ES jest modułem rozszerzeniem, zaprojektowanym i wyprodukowanym przez japońską markę Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie Magsteron produkt spełnia funkcję dodatkowego akcesorium dla programowalnych sterowników logicznych. Za pomocą tego modułu możesz zwiększyć liczbę wyjść cyfrowych jednostki centralnej, a tym samym podnieść jej funkcjonalność oraz docelowy zakres zastosowań w środowisku przemysłowym.

Moduł PLC We/Wy FX5-16EYT/ES

FX5-16EYT/ES to moduł zaklasyfikowany przez firmę Mitsubishi do hierarchii produktów IAD21702, a także 10 zewnętrznej grupy materiałowej na standardowej pozycji. Oferowany w naszym sklepie internetowym model oznaczono wskaźnikiem ABC C, w związku z czym jest on niemagazynowany oraz produkowany na zamówienie. Moduł rozszerzeń w tej wersji opracowano z myślą o programowalnych sterownikach logicznych z serii MELSEC IQ-F, które są bardzo wydajne i zarazem kompaktowe.

Dane techniczne

Sprzedawany w Magsteronie moduł rozszerzeń dysponuje zintegrowanymi wyjściami cyfrowymi, których jest 16. Produkt ten zajmuje też 16 punktów wejść i wyjść po zastosowaniu na jednostce centralnej sterownika PLC firmy Mitsubishi. Oferowany moduł posiada wyjścia tranzystorowe, których logika wyjściowa to sink. Model ten jest bardzo łatwy w podłączaniu za pośrednictwem odpowiednio przygotowanego okablowania, a jego instalacja nie wymaga korzystania z żadnych fachowych narzędzi czy skomplikowanych układów zacisków i zaczepów.

Dane i specyfikacja

Wymiary modułu rozszerzeń oferowanego w Magsteronie to 90 mm wysokości, 40 mm szerokości oraz 83 mm głębokości, z kolei jego całkowita waga wynosi 0,25 kg. Urządzenie jest zabezpieczone opakowaniem o gabarytach sięgających 9 cm wysokości, 9 cm szerokości oraz 10,5 cm długości przy 0,217 kg masy brutto oraz objętości całkowitej 0,851 cdm. Produkt dedykowany sterownikom logicznym Mitsubishi dysponuje zatwierdzeniami CE, UL, cUL, EAC, UKCA oraz RoHS, a także certyfikatami transportowymi LR, KR, RINA, NK, DNV GL, BV i ABS.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 636,40 PLN

Brutto: 782,77 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt