Moduł PLC We/Wy FX5-16EYT/ESS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-16EYT/ESS

FX5-16EYT/ESS - pod takim kodem produktowym oferujemy w naszym sklepie internetowym Magsteron specjalistyczny moduł rozszerzeń dla sterowników PLC marki Mitsubishi. Za jego pomocą możesz znacząco podnieść realizowanych zadań z zakresu automatyki. Moduł pozwala bowiem na łatwą rozbudowę jednostki centralnej sterownika o dodatkowe wyjścia tranzystorowe, co pozostaje nie bez znaczenia w przypadku wielozadaniowych układów przemysłowych czy systemów produkcyjnych.

Moduł PLC We/Wy FX5-16EYT/ESS

FX5-16EYT/ESS to produkt przypisany przez firmę Mitsubishi to hierarchii IAD21702. Oferowane w Magsteronie urządzenie jest również zakwalifikowane do zewnętrznej grupy materiałowej na pozycji standardowej numer 10. Moduł ten zalicza się do produktów dostępnych bezpośrednio z magazynu producenta, ze względu na wskaźnik ABC A. Rozszerzenie sprzedawane w naszym sklepie internetowym sprawdzi się w przypadku sterowników programowalnych Mitsubishi, które należą do serii MELSEC IQ-F.

Parametry techniczne

Moduł dostępny w naszym asortymencie dysponuje zintegrowanymi 16 wyjściami cyfrowymi. Urządzenie to posiada wyjścia typu tranzystorowego z logiką wyjściową źródłową, a na PLC zajmuje 16 punktów wejść i wyjść. Oferowany w Magsteronie produkt jest wyjątkowo prosty w montażu, który ogranicza się do odpowiedniego przygotowania okablowania. Nie są wymagane specjalne zatrzaski, zaczepy i inne narzędzia mocujące.

Dane i specyfikacja

Moduł rozszerzeń firmy Mitsubishi posiada niewielkie wymiary. Produkt ten charakteryzuje się szerokością 40 mm, wysokością 90 mm oraz głębokością 83 mm, natomiast jego waga sięga tylko 0,24 kg. Urządzenie jest transportowane w opakowaniu odpowiednio przygotowanym logistycznie, a jego parametry to 10 cm długości, 9 cm wysokości oraz 9 cm szerokości przy objętości 0,851 cdm oraz 0,214 kg masy brutto. Oferowany w Magsteronie moduł opracowano zgodnie z UL, cUL, RoHS, EAC, UKCA oraz CE. Model ten posiada ponadto szereg certyfikatów wysyłkowych, włącznie z LR, RINA, NK, ABS, BV, KR czy DNV GL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 636,40 PLN

Brutto: 782,77 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt