Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/ESS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ET/ESS

FX5-32ET/ESS jest numerem katalogowym produktu, pod którym zamówisz w naszym sklepie internetowym Magsteron nowoczesny moduł rozszerzeń dla sterowników marki Mitsubishi. Oferowany model pozwala na rozbudowę jednostki centralnej PLC o dodatkowe wyjścia tranzystorowe. Zastosowanie tego produktu zwiększa tym samym podstawową funkcjonalność CPU, co przekłada się na poszerzony zakres zastosowań w układzie automatyki.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/ESS

FX5-32ET/ESS jest modułem PLC, który przynależy do zewnętrznej grupy materiałowej 10 na pozycji standardowej. Urządzenie to figuruje również w katalogu producenta jako produkt odpowiadający hierarchii IAD21702. Oferowane w Magsteronie rozszerzenie w formie modułu posiada wskaźnik ABC A, co określa pełną dostępność magazynową. Zastosowanie tego produktu jest możliwe razem z programowalnymi sterownikami logicznymi z serii MELSEC IQ-F, które są bardzo kompaktowe i wydajne.

Parametry i dane

Moduł dostępny w naszym asortymencie wykorzystuje do zasilania napięcie, które powinno utrzymywać się w zakresie 100-240 V AC. Oferowany produkt zajmuje na PLC łącznie 32 punkty wejść i wyjść. Urządzenie dysponuje zintegrowanymi 16 wejściami cyfrowymi oraz wbudowanymi 16 wyjściami cyfrowymi. Moduł renomowanej i cenionej marki Mitsubishi dedykowany sterownikom PLC charakteryzuje się wyjściami tranzystorowymi, które posiadają źródłową logikę źródłową. Niemałą zaletą pozostaje łatwy oraz szybki montaż tego rozszerzenia.

Specyfikacja techniczna

Wysokość modułu dostępnego w Magsteronie wynosi 150 mm, podczas gdy jego wysokość to 90 mm przy głębokości 83 mm. Waga produktu sięga jedynie 0,65 kg. Urządzenie jest transportowane w opakowaniu o w wymiarach wynoszących 10 cm wysokości, 12,5 cm szerokości oraz 17,5 cm długości, podczas gdy jego objętość to 2188 cdm przy 0,659 kg masy brutto. Oferowany w asortymencie naszego sklepu internetowego produkt marki Mitsubishi posiada zgodność z UL, UKCA, cUL, EAC, RoHS oraz CE. Moduł ma też certyfikaty wysyłkowe typu LR, NK, RINA, KR, ABS, DNV GL i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt