Moduł PLC We/Wy MELSEC FX FX5-4AD-PT-ADP

  • Moduł PLC We/Wy MELSEC  FX FX5-4AD-PT-ADP

FX5-4AD-PT-ADP jest modułem rozszerzającym MELSEC FX, przeznaczonym dla sterowników PLC japońskiej marki Mitsubishi. Produkt dostępny w naszym asortymencie spełnia funkcję adaptera z czterema wejściami analogowymi do pomiaru temperatury. Za jego pośrednictwem możesz podłączyć do CPU cztery rezystancyjne czujniki temperatury Pt100 i Ni100. Pomiary są realizowane za pomocą termopary typu S, R, B, T, J i K.

Moduł PLC We/Wy MELSEC FX FX5-4AD-PT-ADP

FX5-4AD-PT-ADP jest modułem przypisanym przez producenta do hierarchii produktów IAD21703. W katalogu Mitsubishi zajmuje miejsce w zewnętrznej grupie materiałowej 10 na standardowej pozycji. Oferowany w Magsteronie model oznaczony jest wskaźnikiem ABC A, co zapewnia jego bezpośrednią dostępność z magazynu. Moduł dedykowany programowalnym sterownikom logicznym jest zasilany napięciem o wartości znamionowej 24 V DC.

Specyfikacja i parametry

Na wyposażeniu dostępnego w naszym asortymencie produktu znajdziesz 4 zintegrowane wejścia analogowe typu RTD, które są kompatybilne z czujnikami PT100 oraz ni100. Moduł ten znajduje zastosowanie wyłącznie z 3-przewodowymi termometrami rezystancyjnymi. Kabel każdego czujnika musi być odłączony od innego źródła zasilania, a także oddzielony od warunków narażonych na występowanie zakłóceń indukcyjnych. Uziemienie powinno być wykonane niezależnie, celem uzyskania najbardziej precyzyjnych pomiarów.

Dane techniczne

Oferowany w Magsteronie moduł dla sterowników Mitsubishi posiada niewielki rozmiar. Jego parametry to 17,6 mm szerokości, 89,1 mm głębokości, 106 mm wysokości oraz 0,1 kg wagi. Produkt ten charakteryzuje się też niskimi gabarytami logistycznymi. Opakowanie ma 11,5 cm długości, 11 cm szerokości oraz 4,5 cm wysokości, podczas gdy objętość całkowita wynosi 0,569 cdm przy 0,153 kg masy brutto. Moduł rozszerzeń dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego jest zgodny z RoHS, CE, UL, cUL oraz 2/2EA. Produkt dysponuje też certyfikatami transportowymi DNV GL, KR, NK, RINA, LR, ABS i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.311,50 PLN

Brutto: 1.613,15 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt