Moduł PLC We/Wy MELSEC FX FX5-4AD-TC-ADP

  • Moduł PLC We/Wy MELSEC  FX FX5-4AD-TC-ADP

FX5-4AD-TC-ADP to moduł wejść i wyjść MELSEC FX dla programowalnych sterowników logicznych Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie Magsteron produkt działa jako adapter rozszerzający do wejścia czujnika temperatury i termopary. Za jego pomocą możesz podłączać do jednostki centralnej PLC termopary K, J, T, B, R oraz S, a także realizować pomiary 4 kanałów temperatury.

Moduł PLC We/Wy MELSEC FX FX5-4AD-TC-ADP

FX5-4AD-TC-ADP jest modułem zajmującym miejsce w hierarchii produktów IAD21703 marki Mitsubishi. Urządzenie do współpracuje z inteligentnymi i kompaktowymi sterownikami typu FX5, należącymi do serii MELSEC IQ-F. Oferowany produkt należy do zewnętrznej grupy materiałowej 10 oraz zajmuje w niej standardową pozycję. Jego wskaźnik ABC to A, w związku z czym moduł jest dostępny bezpośrednio z magazynu producenta.

Parametry i dane

Moduł dostępny w naszym sklepie internetowym dysponuje 4 zintegrowanymi wejściami analogowymi. Urządzenie pozwala na stosowanie termopar izolowanych, a w przypadku ich przedłużenia należy skorzystać z przewodu kompensacyjnego odpowiedniego dla danego typu. Moduł zapewnia optymalny wpływ rezystancji przewodów termopary i przewodu kompensacyjnego. Urządzenie firmy Mitsubishi oferowane w Magsteronie zasilane jest napięciem 24 V DC. Szybkość konwersji wynosi około 85 ms na kanał. Pomiędzy terminalem wejściowym a modułem znajduje się izolacja w postaci transoptora.

Specyfikacja techniczna

Wymiary oferowanego w naszym asortymencie produktu to 17,6 mm szerokości, 106 mm wysokości oraz 89,1 mm głębokości, natomiast jego waga wynosi zaledwie 0,1 kg. Produkt jest dostarczany w odpowiednio zabezpieczonym opakowaniu, którego gabaryty to wysokość 4,5 cm, szerokość 11 cm oraz długość 11,5 cm przy objętości całkowitej 0,569 cdm oraz masie brutto 0,153 kg. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność modułu z odpowiednimi normami, co potwierdzają atesty RoHS, EAC, UKCA, CE, cUL oraz UL. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt posiada również wymagane certyfikaty transportowe, takie jak chociażby DNV GL, RINA, ABS, BV, LR, NK, i KR.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.311,50 PLN

Brutto: 1.613,15 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt