Moduł PLC We/Wy FX5-8EYT/ESS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-8EYT/ESS

FX5-8EYT/ESS - takim kodem w katalogu producenta oznaczony został moduł dedykowany swobodnie programowalnym sterownikom logicznym marki Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie internetowym produkt pozwala na rozbudowę PLC o dodatkowe wyjścia tranzystorowe. Rozszerzenie w takiej formie znacząco podnosi możliwości jednostki centralnej CPU sterownika, zwiększając tym samym zakres jej zastosowań w układzie automatyki.

Moduł PLC We/Wy FX5-8EYT/ESS

FX5-8EYT/ESS jest produktem należącym do hierarchii oznaczonej jako IAD21702 w katalogu urządzeń i akcesoriów Mitsubishi. Oferowany w naszym sklepie model przypisano również do zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej. Rozszerzenie dedykowane kompaktowym sterownikom PLC posiada wskaźnik ABC A, co zapewnia jego bezpośrednią dostępność z magazynu. Moduł dostępny w naszym asortymencie został opracowany z myślą o jednostkach centralnych należących do serii MELSEC IQ-F.

Dane techniczne

Sprzedawany w naszym sklepie Magsteron produkt posiada na wyposażeniu 8 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Na sterowniku PLC zajmuje 8 punktów wejściowych i wyjściowych. Rozszerzenie to dysponuje wyjściami tranzystorowymi, które charakteryzują się źródłową logiką wyjściowa. Oferowany przez nas moduł dla sterowników marki Mitsubishi jest łatwy w instalacji za pomocą dedykowanego kabla, dzięki czemu nie wymaga stosowania zaczepów montażowych czy specjalistycznych i profesjonalnych narzędzi.

Specyfikacja i parametry

Moduł ten jest przeznaczony dla sterowników o kompaktowej konstrukcji, dzięki czemu jego wymiary również są niewielkie. Produkt posiada 90 mm wysokości, 40 mm szerokości oraz 83 mm głębokości, podczas gdy jego waga dochodzi do zaledwie 0,2 kg. Rozszerzenie to jest dostarczane w opakowaniu o gabarytach wynoszących 9 cm wysokości, 9 cm szerokości i 10,5 cm długości przy 0,851 cdm objętości oraz 0,181 kg masy brutto. Firma Mitsubishi zadbała o zgodność z EAC, UKCA, CE, RoHS czy UL i cUL, a także certyfikaty transportowe typu RINA, LR, NK, KR, DNV GL, ABS i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 399,90 PLN

Brutto: 491,88 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt