Moduł PLC We/Wy FX5-C32EYT/DSS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-C32EYT/DSS

FX5-C32EYT/DSS to produkt rozszerzający dla swobodnie programowalnego sterownika logicznego japońskiej firmy Mitsubishi. Za jego pomocą możesz rozbudować jednostkę centralną CPU o specjalne funkcjonalności, a tym samym zwiększyć zakres zastosowań PLC. Skorzystanie z oferowanego w Magsteronie modułu pozwala na uzyskanie dodatkowych wyjść tranzystorowych.

Moduł PLC We/Wy FX5-C32EYT/DSS

FX5-C32EYT/DSS to moduł przypisany do hierarchii produktów IAD21702. Urządzenie zostało też przydzielone w katalogu do zewnętrznej grupy materiałowej 10, gdzie zajmuje standardową pozycję. Ze względu na wskaźnik A w skali ABC, oferowany w Magsteronie model jest dostępny bezpośrednio z magazynu producenta. Urządzenie to współpracuje ze sterownikami logicznymi Mitsubishi z serii MELSEC IQ-F, które są bardzo kompaktowe, szybkie oraz wydajne.

Dane i specyfikacja

Oferowany przez nas moduł posiada wyjścia tranzystorowe typu źródłowego. Urządzenie jest zasilane napięciem, którego wartość znamionowa wynosi 24 V DC. Moduł ten dysponuje łącznie 32 zintegrowanymi wyjściami cyfrowymi, a także zajmuje 32 punkty wejść i wyjść na sterowniku PLC. Montaż produktu nie wymaga stosowania dodatkowych złączy zaciskowych oraz specjalistycznych narzędzi, ponieważ połączenie odbywa się za pomocą odpowiednio przygotowanych kabli. Wszystko to przekłada się znaczące przyspieszenie instalacji.

Parametry techniczne

Moduł dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego Magsteron wyróżnia się niedużymi gabarytami. Szerokość tego produktu wynosi jedynie 20,1 mm, podczas gdy jego wysokość sięga 90 mm przy głębokości dochodzącej do 87 mm. Waga oferowanego modułu jest równa 0,15 kg. Urządzenie posiada opakowanie o wymiarach wynoszących zaledwie 4,5 cm wysokości na 10,5 cm szerokości na 11,5 cm długości. Jego objętość całkowita to 0,543 cdm, a masa brutto wynosi 0,129 kg. Firma Mitsubishi dopilnowała zgodności z CE, EAC, UL, cUL oraz UKCA. Produkt posiada też certyfikaty wysyłkowe typu DNV GL, NK, ABS, BV, RINA oraz RK.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.148,10 PLN

Brutto: 1.412,16 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt