Sterownik Mitsubishi FX5U-64MT/ESS

  • Sterownik Mitsubishi FX5U-64MT/ESS

FX5U-64MT/ESS to sterownik, który doskonale sprawdzi się w nowocześnie zaprojektowanym układzie automatyki przemysłowej. Jednostka centralna firmy Mitsubishi odznacza się wysoką jakością wykonania, bogatym zakresem zintegrowanych funkcji oraz prostotą obsługi. Urządzenie jest zamknięte w kompaktowej obudowie, a także osiąga optymalną wydajność i szybkość pracy. CPU w tej wersji możesz też bez przeszkód rozbudować za pomocą dedykowanych modułów rozszerzających.

Sterownik Mitsubishi FX5U-64MT/ESS

FX5U-64MT/ESS jest programowalnym sterownikiem logicznym, który należy do hierarchii produktów IAD21701. Urządzenie to zalicza się też do zewnętrznej grupy materiałowej 10 na standardowej pozycji. Jednostka CPU jest dostępna bezpośrednio z magazynu producenta, o czym świadczy oznaczenia A w skali ABC. PLC w tej wersji należy do serii MELSEC IQ-F. Oferowany przez nas model jest zasilany przez 100-240 V AC, podczas gdy wbudowana pamięć programu Flash to 64k kroków.

Dane i specyfikacja

Programowalny sterownik logiczny Mitsubishi dostępny w naszym sklepie internetowym ma 32 wejścia i 32 wyjścia cyfrowe, a także w wejścia analogowe. Produkt charakteryzuje się tranzystorowym typem wyjścia, jak również źródłową logiką wyjściową. Ilość obsługiwanych lokalnych punktów wejść i wyjść wynosi 256, a liczba lokalnych i zdalnych punktów wejść wyjść sięga 512. Urządzenie jest w stanie zapewnić czas cyklu 34 ns dla LD oraz dla MOV. Jednostkę centralną FX5U wyposażono w jeden port Ethernet oraz pojedynczy RS-485.

Parametry techniczne

Oferowany sterownik pobiera 40 W mocy i umożliwia korzystanie z opcjonalnego akumulatora buforowego. Jednostkę centralną wyposażono w obudowę o klasie ochrony IP10. Produkt ten możesz eksploatować w dopuszczalnym zakresie temperatury, która powinna wynosić od min. 0 stopni C do maksymalnie 55 stopni C. PLC firmy Mitsubishi w tej wersji posiada szerokość 220 mm, głębokość 83 mm oraz wysokość 90 mm przy wadze 1 kg. CPU dysponuje certyfikatami potwierdzającymi zgodność z EAC, UKCA, UL, RoHS czy cUL.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 353
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.717,60 PLN

Brutto: 3.342,65 PLN

Katalogi
fx5u_datasheet

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt