Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/DS

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ET/DS

FX5-32ET/DS jest dedykowanym urządzeniom PLC marki Mitsubishi produktem rozszerzającym. Za jego pomocą możesz w znacznym stopniu rozbudować podstawową specyfikację jednostki centralnej CPU, podnosząc jej funkcjonalność o dodatkowe wejścia i wyjścia tranzystorowe. Moduł rozszerzający dostępny w naszym sklepie Magsteron pozwala tym samym na wzrost zakresu zastosowań sterownika oraz jego możliwości w układzie automatyki przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/DS

FX5-32ET/DS to moduł, który należy do hierarchii IAD21702 w katalogu producenta. Firma Mitsubishi zalicza go również do zewnętrznej grupy materiałowej na 10. pozycji standardowej. Produkt ten jest niemagazynowany i produkowany na zamówienie, o czym informuje wskaźnik C w skali ABC. Oferowany w naszym sklepie internetowym moduł wejść i wejść cyfrowych współpracuje ze sterownikami Mitsubishi serii MELSEC IQ-F, która obejmuje wiele modeli szybkich i kompaktowych jednostek centralnych.

Parametry i dane

Produkt ten jest zasilany napięciem DC o wartości znamionowej 24 V. Moduł zajmuje po podłączeniu 32 punkty wejść i wyjść na jednostce centralnej sterownika, umożliwiając korzystanie z 16 zintegrowanych wejść cyfrowych oraz 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Oferowany w naszym sklepie produkt posiada wyjścia tranzystorowe, które charakteryzują się logiką wyjściową Sink. Ze względu na brak konieczności stosowania zatrzasków i narzędzi mocujących, proces instalacji modułu jest wyjątkowo szybki i prosty.

Specyfikacja techniczna

Wymiary tego produktu to wysokość 90 mm, szerokość 150 mm oraz głębokość 83 mm, podczas gdy waga całkowita to wynosi zaledwie 0,65 kg. Oferowany w Magsteronie moduł jest dostarczany w opakowaniu o gabarytach sięgających 12,5 cm szerokości, 17,5 cm długości oraz 10,5 cm wysokości, podczas gdy waga brutto wynosi 0,690 kg przy objętości 2297 cdm. Produkt dedykowany sterownikom Mitsubishi posiada wymagane atesty, które potwierdzają zgodność z UL, RoHS, cUL, CE, EAC i UKCA. Moduł otrzymał ponadto liczne certyfikaty wysyłkowe.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt