Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/ES

  • Moduł PLC We/Wy   FX5-32ET/ES

FX5-32ET/ES to produkt, który polecamy posiadaczom sterowników logicznych japońskiej firmy Mitsubishi. Za pośrednictwem tego modułu rozszerzeń możesz bowiem zyskać dodatkowe wyjścia tranzystorowe w jednostce centralnej, a tym samym poszerzyć standardowy zakres zastosowań posiadanego modelu PLC. Oferowany w Magsteronie produkt doskonale sprawdza się w wielu projektach i układach bazujących na automatyce przemysłowej.

Moduł PLC We/Wy FX5-32ET/ES

FX5-32ET/ES zalicza się do hierarchii produktów IAD21702, a w grupie materiałowej zewnętrznej odpowiada 10 pozycji standardowej. Moduł rozszerzeń dostępny w naszym sklepie internetowym Magsteron oznaczony został wskaźnikiem ABC C, dlatego jest niemagazynowany oraz produkowany na zamówienie przez firmę Mitsubishi. Model ten nadaje się do zastosowania razem z nowoczesnymi jednostkami centralnymi programowalnych sterowników logicznych, które pochodzą z rodziny MELSEC IQ-F.

Dane i parametry

Moduł rozszerzeń dostępny w naszym asortymencie wykorzystuje do zasilania napięcie 100-240 V AC. Produkt ten zajmuje na jednostce centralnej PLC 32 punkty wejść oraz wyjść. Na wyposażeniu dostępnych jest łącznie 16 wbudowanych wejść cyfrowych oraz 16 zintegrowanych wyjść cyfrowych. Moduł ten posiada wyjścia z logiką typu sink, które mają charakterystykę tranzystorową. Dużym atutem tego rozszerzenia jest łatwy montaż, nie wymagający stosowania specjalnych zacisków czy narzędzi.

Specyfikacja techniczna

Oferowany moduł rozszerzeń Mitsubishi posiada niewielką wagę, która wynosi 0,65 kg. Jego wymiary to z kolei wysokość 90 mm, głębokość 83 mm oraz szerokość 150 mm. Nieduże są też gabaryty opakowania, które sięgają 10,5 cm wysokości, 17,5 cm długości oraz 12,5 cm szerokości przy masie brutto 0,665 kg oraz objętości 2297 cdm. Produkt rozszerzający oferowany w naszym sklepie internetowym Magsteron posiada pełną zgodność z RoHS, UL, UKCA, EAC, CE oraz cUL. Producent zadbał też o odpowiednie atesty wysyłkowe, w tym RINA, ABS, NK, LR, KR, DNV GL i BV.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 345, 350, 354
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 1.492,10 PLN

Brutto: 1.835,28 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt