Podstawka Omron - P2RF-05-E

  • Podstawka Omron - P2RF-05-E
P2RF-05-E to podstawka, która umożliwia podłączenie przekaźnika Omron. Integrację z urządzeniem znacząco ułatwia bezpośredni montaż na szynie DIN za pomocą zacisków śrubowych. Podstawkę wykorzystać można w rozwiązaniach, które wymagają uwzględnienia w systemie wysokiej wydajności przełączenia i sterowania.

Podstawka Omron P2RF-05-E

P2RF-05-E jest podstawką o odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji, która została optymalnie dopasowana do budowy przekaźnika Omron. Optymalna specyfikacja techniczna zwiększa wygodę integracji z urządzeniem, a jednoczenie sprzyja lepszej organizacji elementów środowiska roboczego. Podstawka stabilizuje przekaźnik i ułatwia przeprowadzenie jego montażu, przyczyniając się zarazem do poprawy jego wydajności na etapie eksploatacji.

Specyfikacja techniczna P2RF-05-E

Oferowana przez nasz sklep podstawka P2RF-05-E do przekaźnika Omron należy do grupy podstawowych akcesoriów, z którymi współpracują urządzenia z tej kategorii. Zastosowanie wygodnych zacisków śrubowych oraz złącza posiadającego 5 pinów pozwala na przeprowadzenie łatwej instalacji w różnych środowiskach. Model ten jest w stanie efektywnie pracować z prądem znamionowym 10 A oraz pod napięciem znamionowym 250 V AC. Masa brutto podstawki to zaledwie 37 g. Produkt nadaje się do eksploatacji w warunkach temperaturowych od -55 do +70 stopni Celsjusza.

Zalety i zastosowanie

Dostępna w sklepie Magsteron podstawka do przekaźnika Omron posiada solidną konstrukcję, dzięki czemu cechuje się wysoką odporność na przepięcia. Produkt ten wyposażony został w stabilny obwód magnetyczny, co gwarantuje pożądaną trwałość zatrzasku oraz wytrzymałość na wstrząsy i wibracje. Podstawka może być eksploatowana przez długi okres czasu, bez obawy o szybkie zużycie się komponentu, występowanie awarii czy uszkodzenia o charakterze mechanicznym. Połączenie z przekaźnikiem pozostaje trwałe nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, co znacząco podnosi efektywność integracji oraz realizacji poszczególnych zadań przez urządzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233, 235
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: P2RF-05-E
  • Dostępność:
Netto: 14,96 PLN

Brutto: 18,40 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt