Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AF1

  • Power Pack For Telecontrol Serwer Basic - 6NH9910-0AA21-0AF1

6NH9910-0AA21-0AF1 to Power Pack dla oprogramowania Telecontrol Server Basic w wersji V3, przeznaczonego do komunikacji stacji roboczych z systemami sterowania SIMATIC. Standardowo program pozwala na zarządzanie określoną liczbą połączeń. Rozszerzenie to umożliwia natomiast zwiększenie ilości stacji roboczych obsługiwanych przez narzędzie, z 32 do aż 64. Oferowany w Magsteronie Power Pack instalowany jest na podstawie klucza licencyjnego, zawartego na nośniku pamięci USB.

Power Pack For TeleControl Server Basic - 6NH9910-0AA21-0AF1

6NH9910-0AA21-0AF1 to produkt, który pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości zapewnianych przez oprogramowanie TeleControl Server Basic. W zależności od wersji narzędzie to pozwala na efektywny monitoring stacji, import projektów SINAUT Mikro SC czy przeprowadzenie działań diagnostycznych. Standardowo w pakiecie zintegrowany jest serwer OPC, a także menedżer połączeń oraz wiele innych funkcji dedykowanych działaniom z zakresu telekontroli i teleserwisu. Oprogramowanie współpracuje z wieloma urządzeniami SIMATIC, takimi jak m.in. sterowniki S7-1200 i S7-200 firmy Siemens.

Zalety i korzyści

W połączeniu z Power Packiem, oprogramowanie TeleControl Server Basic idealnie sprawdza się w obsłudze i monitorowaniu systemów telekontroli, instalacji rozproszonych czy alarmów. Narzędzie to może działać w trybie pracy mobilnej, a także pozwala na jednoczesną obsługę wielu projektów i użytkowników serwera jednocześnie. Za jego pomocą da się konfigurować stacje w oparciu o projekty stworzone w STEP7. Niemałą zaletą jest funkcja routingu do usprawnienia komunikacji czy teleserwisowa bramka diagnostyczna.

Zastosowanie

Po zainstalowaniu Power Packa, TeleControl Server Basic wykorzystać można w bardziej rozbudowanych systemach z wykorzystaniem stacji telekontroli. Oprogramowanie to sprawdza się w wielu rozwiązaniach, takich jak m.in. sieci ciepłownicze, elektrownie fotowoltaiczne, farmy wiatrowe oraz dystrybutory wody, a także systemy nawadniania, monitoringu czy sterowania ruchem.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 20, 96
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6NH9910-0AA21-0AF1
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt