Przekaźnik Omron 5 pin, 10A, 24 VDC - G2R-1-SND 24DC

  • Przekaźnik Omron 5 pin, 10A, 24 VDC - G2R-1-SND 24DC

G2R-1-SND 24DC to wysokiej klasy przekaźnik elektromagnetyczny firmy Omron. Produkt ten posiada miniaturową konstrukcję i uniwersalny kształt, dzięki czemu przyczynia się do znacznej redukcji okablowania w strefie roboczej. Oferowany przez nas model przekaźnika zapewnia wysoką jakość przyłączania, sprawdzając się jako uniwersalne wyposażenie wielu zautomatyzowanych systemach przemysłowych.

Przekaźnik Omron G2R-1-SND 24DC

G2R-2-SNDI 24DC jest urządzeniem optymalnie przystosowanym do zadań związanych z wykonywaniem zmian stanu w obwodach. Jako urządzenie typu elektromagnetycznego, model ten da się skonfigurować w sposób umożliwiający zadanie określonej reakcji na ustaloną wartość sygnału wyjściowego. Przekaźnik ten generuje pole magnetyczne na skutek przepływu prądu w zwojnicy, co w konsekwencji prowadzi do przyciągnięcia otwierającej lub zamykającej dany styk zwory.

Parametry techniczne G2R-1-SND 24DC

Oferowany przez nas przekaźnik G2R-1-SND 24DC marki Omron wyposażony został w styki zgodne z konfiguracją DPDT. Poziom ich obciążalności przy obciążeniu rezystancyjnym to 5 A / 250 V AC oraz 5 A / 30 V DC., podczas gdy napięcie przełączane równe jest 380 V AC oraz DC 125 V. Model ten posiada styki o rezystencji 30 mΩ, natomiast w przypadku cewki parametr ten wynosi 1,1 kΩ. Pobór mocy przez cewkę to 530 mW przy prądzie 21,8 mA. Przekaźnik Omron wyróżnia się szybkim czasem zadziałania, który wynosi 15 ms. Czas zwolnienia to z kolei 5 ms.

Dane montażowe

Dostępny w sklepie internetowym Magsteron przekaźnik marki Omron wyróżnia się kompaktową budową, która znacząco upraszcza proces jego montażu. Oferowany przez nas model posiada 5-pinowe złącze, a do przeprowadzenia instalacji służy dedykowana podstawka Omron. Produkt ten odznacza się wymiarami zewnętrznymi 29 x 13 x 35,5 mm. Przekaźnik jest całkowicie wolny od elementów z kadmu i ołowiu, dzięki czemu stanowi przyjazne dla środowiska rozwiązanie przemysłowe do zwielokrotniania sygnałów oraz wykonywania innych zadań związanych ze zmianami stanu w obwodach.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: G2R-1-SND 24DC
  • Dostępność:
Netto: 30,49 PLN

Brutto: 37,50 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt