Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SN 24DC

  • Przekaźnik Omron 8 pin, 5A, 24 VDC - G2R-2-SN 24DC

G2R-2-SN 24DC to przekaźnik wtykowy firmy Omron o smukłej budowie, który zajmuje bardzo niewiele miejsca i znacząco redukuje okablowanie. Na wyposażeniu urządzenia znajduje się mechaniczny wskaźnik, a także zestaw przycisków testowych. Do zalet przekaźnika Omron oferowanego przez Magsteron należy wysoka przełączania, pozwalająca nas szerokie zastosowanie tego modelu w zróżnicowanych aplikacjach.

Przekaźnik Omron G2R-2-SN 24DC

G2R-2-SN 24DC należy do grupy przekaźników elektromagnetycznych, które na szeroką skalę wykorzystywane są w wykonywaniu wszelkiego rodzaju zmian stanu w obwodach. Działanie urządzenia umożliwia wywołanie reakcji na zmianę parametrów sygnału wyjściowego, aby po przekroczeniu określonej wartości uległ on zadanej zmianie skokowo. Zasada pracy przekaźnika zbliżona jest do elektromagnesu. W zwojnicy przepływa prąd, który wywołuje pole magnetyczne i przyciąga zworę zamykająca lub otwierającą dany styk lub ich zestaw.

Parametry techniczne G2R-2-SN 24DC

Dostępny w sklepie Magsteron przekaźnik G2R-2-SN 24DC renomowanej firmy Omron zaprojektowany został z uwzględnieniem konfiguracji styków DPDT. Obciążalność styków AC wynosi 5 A /250 V AC, a styków DC 5A /30 V DC. Wartość napięcia przełączanego równa jest maksymalnie 380 V dla AC i 125 V DC. Zakres temperatury pracy przekaźnika to od -40 do +70 stopni Celsjusza. Wartość rezystencji cewki równa jest 1,1 kΩ, podczas gdy rezystencja styków to 30mΩ. Urządzenie jest w stanie zadziałać w czasie 15 ms, a także zwolnić w 5 ms. Pobór mocy przez cewkę wynosi 530 mW przy prądzie 21,8 mA.

Dane montażowe

Miniaturowa forma nowoczesnego przekaźnika marki Omron znacząco ułatwia przeprowadzenie jego montażu. Model ten z powodzeniem wykorzystać można do wywoływania przez sygnały skutków w obwodach o parametrach innych, niż sygnał wyjściowy. Urządzenie doskonale nadaje się również do zwielokrotniania sygnałów. Zewnętrzne wymiary przekaźnika to 29 x 13 x 35,5 mm. Urządzenie montowane jest na dedykowanej podstawce Omron. Model ten jest wolny od kadmu i ołowiu, co czyni go rozwiązaniem ekologicznym oraz przyjaznym dla środowiska naturalnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 233
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • OMRON Marka: OMRON
  • Kod produktu: G2R-2-SN 24DC
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 25,79 PLN

Brutto: 31,72 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt