SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MB02

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5095-8MB02

6ES5095-8MB02 jest oferowanym przez Magsteron modelem jednostki centralnej 95U o kompaktowej budowie dysponującej interfejsem PROFIBUS. Dostępny w naszym sklepie internetowym produkt wykonano dla kategorii sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Proponowany przez nas model jest wyposażony w konstrukcję technologiczną praktycznie najbardziej właściwą do sterowania w przemyśle, w związku z tym bardzo efektywnie działa w zaawansowanych operacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka centralna - 6ES5095-8MB02

6ES5095-8MB02 to oferowany w naszym sklepie model CPU, który posiada charakterystykę techniczną odpowiednio dopasowaną do parametrów najrozmaitszych segmentów branżowych. Wybór tego modelu gwarantuje całkowicie bezpieczne wdrażanie czynności PLC w standardowych warunkach. Prezentowany przez nasz sklep model CPU z kategorii logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens zapewnia bardzo efektywne inicjowanie złożonych procesów systemu automatyki.

Korzyści i specyfikacja

Wariant CPU oferowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest przystosowany do działania z innymi komponentami w systemie sterowników Siemens SIMATIC S5. Grupa ta obejmuje w sobie optymalnie przystosowane pod względem jakościowym CPU. Oferowane jednostki centralne SIMATIC S5 wyróżniają się tym, że mają specjalnie dostosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne konstrukcji obudowy, systemy scalone i dostępną pamięć.

Parametry i dane techniczne

Dla technologii Siemens SIMATIC S5 proponujemy odpowiednie urządzenia, którymi są dodatkowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły zasilające, liczniki, a do tego także zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji PLC S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej odsłonie produktowej. Logiczne sterowniki programowalne tej linii wciąż wydajnie funkcjonują w strefach przemysłowych, których nie zaktualizowano do SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5095-8MB02
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt