SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA22

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5188-3UA22

6ES5188-3UA22 to numer, pod którym sprzedajemy wyposażony w 21 slotów stojak RACK dla jednostek 135U/155U z zasilaniem 120-230/5 V i prądem 40 A. Urządzenie oferowane w naszym sklepie wywodzi się z odsłony programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Wariant ten posiada technologię praktycznie dopasowaną do przeprowadzania operacji w obszarze automatyki, w związku z tym w stu procentach bezawaryjnie może pracować w skomplikowanych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - stojak RACK - 6ES5188-3UA22

6ES5188-3UA22 spełnia funkcję stojaka RACK, który posiada budowę techniczną dopasowaną specjalnie do charakterystyki systemu SIMATIC S5. Specyfika oferowanego modelu znacząco ułatwia efektywne uruchamianie zadań PLC w poszczególnych dziedzinach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie element wyposażenia dostępny dla sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens zapewnia bezpieczne inicjowanie kluczowych procesów technologicznych.

Korzyści i specyfikacja

Stojak RACK proponowany na zamówienie w sklepie Magsteron można stosować z różnymi częściami dedykowanymi dla sterowników Siemens S5. Gama ta uwzględnia w dużej mierze różniące się od siebie w zakresie technologicznym jednostki CPU. Dostarczane warianty S5 wyróżniają się tym, że mają odmienne szerokości, wysokości i głębokości montażowe technologii obudowy, dane procesora lub dostępną pamięć.

Funkcje i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 marki Siemens oferowane są zróżnicowane urządzenia, do których należą kompatybilne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły licznikowe bądź też szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do modyfikacji programów PLC S5 to STEP5 w prawidłowej konfiguracji produktowej. Modele wycofanej już edycji nadal z powodzeniem mogą być używane w obiektach niepoddanych modernizacji do nowszych wariantów sterownika. Stojak ten nie jest już produkowany przez markę Siemens, dlatego obecnie sprowadzamy jego zregenerowany wariant w formie używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5188-3UA22
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt