SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5240-1AA12

6ES5240-1AA12 to moduł pozycjonujący w wersji IP-240. Proponowany w naszym sklepie komponent pochodzi z generacji sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany w sklepie Magsteron element ma specyfikację technologiczną dobrze dobraną do użycia w segmencie automatyki, więc w stu procentach dobrze sprawdzi się w najbardziej specjalistycznych działaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pozycjonowania - 6ES5240-1AA12

6ES5240-1AA12 jest sprzedawanym w naszym sklepie modułem o konfiguracji dopasowanej pod kątem mechanicznym specjalnie do charakterystyki wielu segmentów branży przemysłowej. Jakość dostępnego u nas modelu zdecydowanie przyspiesza ekonomiczne wdrażanie programów PLC w specjalistycznych strefach zakładu. Oferowany na specjalne zamówienie wariant produktowy dla logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5 umożliwia zgodne z wymaganiami wdrażanie kluczowych operacji linii sterowniczych.

Zalety

Moduł pozycjonujący oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie jest wykonany zgodnie z wieloma funkcjonalnymi rozwiązaniami wliczanymi do serii sterowników PLC SIMATIC S5. Standard ten zapewnia stosunkowo zbalansowane pod względem technicznym urządzenia. Wyprodukowane sterowniki PLC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dość odmienne szerokości konstrukcji obudowy, układy procesorów czy też pamięć na dane.

Parametry i możliwości

W edycji S5 marki Siemens możemy zaproponować przystosowane urządzenia, jak na przykład kompatybilne moduły wyjścia i wejścia, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki, karty Micro SD, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające, a także komplety instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do kreowania i modyfikowania programów sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji produktowej. Urządzenia z tej edycji wciąż sprawnie działają w obszarach automatyzacji niepoddanych unowocześnieniu do wariantu SIMATIC S7. Produkt ten jest aktualnie wycofany ze sprzedaży przez producenta, w wyniku czego w tym momencie oferujemy jego przywrócony wariant z drugiej ręki.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5240-1AA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt