SIEMENS Simatic S5 - 6ES5400-7AA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5400-7AA13

6ES5400-7AA13 - taki numer katalogowy posiada produkt rozszerzający z 8 wejściami cyfrowymi 24 V DC. Dostępny w sklepie Magsteron model jest częścią układu sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Urządzenie oferowane w naszym asortymencie wyposażono w budowę technologiczną zoptymalizowaną do inicjowania operacji w obszarze zakładu, dzięki czemu wyjątkowo dobrze może się sprawdzić w niestandardowych systemach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł wejść cyfrowych - 6ES5400-7AA13

6ES5400-7AA13 to sprzedawany przez nasz sklep moduł wejść cyfrowych, który posiada konstrukcję odpowiednio dopasowaną względem oczekiwań technologicznych najliczniejszych projektów branżowych. Zakup oferowanego obecnie przez sklep internetowy z automatyką przemysłową akcesorium ułatwia ekonomiczne wdrażanie aplikacji sterownika PLC w niestandardowych strefach. Dostępny model produktu dla układu programowalnych sterowników SIMATIC Siemens S5 zapewnia efektywne realizowanie najistotniejszych procesów systemu automatyki.

Specyfikacja i zalety

Moduł wejść cyfrowych oferowany w sklepie Magsteron jest wyprodukowany kompatybilnie z uniwersalnymi modelami w układach SIMATIC S5 marki Siemens. Seria posiada w znaczącym stopniu przystosowane w zakresie technologicznym programowalne sterowniki PLC. Skatalogowane jednostki centralne S5 odznaczają się tym, że mają nieco inne wersje instalacyjne obudów, układ procesora oraz wielkość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W serii SIMATIC S5 firmy Siemens można znaleźć przeróżne komponenty, wśród których wyróżniamy ponadprogramowe moduły wejścia i wyjścia, moduły komunikacji, adaptery, przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, zasilacze dedykowane, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego także szyny montażowe. Platforma programistyczna do pracy i parametryzacji produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji konfiguracyjnej. CPU z tym standardem wciąż obecnie są eksploatowane w obszarach branży nieunowocześnianych do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5400-7AA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt