SIEMENS Simatic S5 - 6ES5490-7SA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5490-7SA11

6ES5490-7SA11 - takim numerem odznacza się złącze symulacyjne dla modułów wejść cyfrowych kontrolerów 115U/H/F wyposażone w 32 przełączniki. Sprzęt ten zaprojektowano dla kategorii sterownika PLC S5 firmy Siemens. Podzespół otrzymał technologię opracowaną do przeprowadzania działań w obszarze przemysłu, dlatego sprawnie działa w specjalistycznych aplikacjach. Złącze służy do symulacji binarnych sygnałów wyjściowych.

Siemens SIMATIC S5 - złącze symulacyjne - 6ES5490-7SA11

6ES5490-7SA11 to sprzedawany w sklepie Magsteron model złącza symulacyjnego o specyfice zoptymalizowanej pod względem mechanicznym do wymagań specjalistycznych aplikacji. Zakup proponowanego przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową produktu zapewnia bezproblemowe wykonywanie prac w rozmaitych warunkach. Sprzedawany przez nas element wyposażenia opracowany dla urządzeń S5 marki Siemens umożliwia obsługiwanie aplikacji układów sterowania wymagających przeprowadzenia symulacji wejść.

Specyfikacja i zalety

Złącze proponowane w naszym sklepie internetowym współpracuje z licznymi częściami z serii sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Seria ta oferuje konstrukcyjnie odmienne warianty. Oferowane kontrolery odznaczają się tym, że mają różne głębokości obudowy, parametry procesora bądź też dostępną pamięć. CPU z tej linii wciąż stosuje się w strefach przemysłu nieunowocześnianych do wersji S7. Model złącza symulacyjnego proponowany w naszym sklepie internetowym jest aktualnie wycofany z rynku przez markę Siemens, więc dostarczamy go tylko jako odnowiony towar na specjalne życzenie klienta.

Funkcjonalności i dane techniczne

Model złącza symulacyjnego zamawiany przez nasz sklep Magsteron bardzo sprawnie działa z innymi elementami. W systemie SIMATIC S5 firmy Siemens zamówisz specjalistyczne produkty, do których zaliczamy dodatkowe moduły wejściowe, moduły wyjściowe, interfejsy do komunikacji, przekaźniki, moduły modemu, moduły adapterów, moduły zasilające, moduły funkcjonalne oraz moduły pomiarowe. Narzędzie inżynieryjne do tworzenia programów sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w dedykowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5490-7SA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt