SIEMENS Simatic S5 - 6ES5551-3UA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5551-3UA11

6ES5551-3UA11 - takim numerem odznacza się jednostka pamięci masowej CP 551, przeznaczona dla jednostek centralnych S5-115. Element ten opracowano dla linii programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent zwraca uwagę poprzez specyfikację dobrą do funkcjonowania w obszarze przemysłu, w wyniku czego bezawaryjnie będzie realizował procesy sterowania.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka pamięci masowej - 6ES5551-3UA11

6ES5551-3UA11 to dostępny w naszym sklepie internetowym model jednostki pamięci masowej o specyfikacji pod względem mechanicznym dobranej do realizacji zautomatyzowanych projektów. Wykorzystanie proponowanego w naszym sklepie rozwiązania zapewnia efektywne wykonywanie zadań w podstawowych obszarach zakładu. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron podzespół dedykowany dla sterowników PLC SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje procesy sterownicze.

Specyfikacja i zalety

Jednostka pamięci masowej dostarczana na zamówienie przez nasz sklep internetowy może współpracować z wieloma częściami zaliczanymi do serii logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten obejmuje zróżnicowane pod względem jakościowym CPU. Dostępne produkty wyróżniają się tym, że otrzymały indywidualnie dobrane rozmiary technologiczne, układy scalone bądź też pojemność pamięci. Urządzenia tej rodziny cały czas są użytkowane w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane aktualizacji do nowszych wersji PLC. Jednostka pamięci masowej udostępniana w sklepie Magsteron obecnie nie jest produkowana przez firmę Siemens, w związku z czym proponujemy ją tylko jako odnowiony wariant od dystrybutorów.

Funkcje i możliwości

Jednostka proponowana w sklepie Magsteron z wysoką skutecznością funkcjonuje razem z wieloma produktami. W kategorii S5 firmy Siemens znajdziesz dedykowane moduły, jakimi są rozszerzające wejścia, moduły wyjść, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, adaptery, moduły do zasilania, moduły funkcjonalne czy też moduły pomiarowe. Platforma inżynieryjna do programowania sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w przystosowanej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5551-3UA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt