SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EC12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5581-1EC12

6ES5581-1EC12 - pod takim numerem kupisz moduł pamięci 4 MB w wersji CP 581/486, dedykowany CPU w wariantach S5-115U i 155U/H. Urządzenie to przygotowano dla układu programowalnego sterownika logicznego Siemens S5. Element wyróżnia się poprzez technologię optymalną do wykonywania procesów w segmencie przemysłowym, a tym samym bez problemów będzie działać w wymagających obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci 4 MB - 6ES5581-1EC12

6ES5581-1EC12 - pod takim numerem sprzedajemy moduł pamięci 4 MB o charakterystyce pod względem konstrukcyjnym dopasowanej do parametrów specjalistycznych zastosowań w branży przemysłowej. Jakość dostępnego w naszym sklepie internetowym komponentu umożliwia ekonomiczne inicjowanie czynności w zróżnicowanych dziedzinach. Udostępniany w naszym sklepie podzespół z kategorii PLC S5 Siemens umożliwia wykonywanie programów sterownika logicznego tej serii.

Zalety i korzyści

Moduł pamięci 4 MB oferowany przez sklep internetowy z automatyką przemysłową Magsteron możesz wykorzystać z innymi podzespołami zaliczanymi do PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Grupa ta zawiera różniące się od siebie technologicznie warianty. Proponowane programowalne sterowniki PLC wyróżniają się tym, że otrzymały dość zróżnicowane wersje obudowy, specyfikacje procesora bądź też pamięć RAM. Sterowniki w tej wersji obecnie bywają używane w środowiskach automatyzacji niepoddanych rozbudowie do sterownika w wersji S7. Moduł pamięci sprzedawany przez nas nie jest aktualnie wspierany przez markę Siemens, w związku z czym sprzedajemy go tylko jako przywrócony towar używany.

Funkcjonalności i możliwości

Prezentowany przez nas moduł pamięciowy 4 MB może być stosowany razem z innymi opcjonalnymi produktami. W układzie S5 firmy Siemens znajdują się zróżnicowane produkty, do których zaliczają się dodatkowe moduły wejść, moduły wyjściowe, moduły komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemów, moduły adapterów, moduły zasilaczy, moduły funkcyjne oraz moduły liczników. Aplikacja do konfiguracji PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5581-1EC12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt