SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-2LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5701-2LA11

6ES5701-2LA11 taki numer produktu otrzymała jednostka rozszerzająca wejść i wyjść z 12 slotami. Model ten stanowi komponent popularnej niegdyś serii sterownika programowalnego SIMATIC S5. Produkt posiada technologię optymalną do wykonywania operacji w środowiskach przemysłowych, dlatego efektywnie może funkcjonować w różnych układach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - jednostka rozszerzająca - 6ES5701-2LA11

6ES5701-2LA11 - taki numer katalogowy otrzymała jednostka rozszerzająca o charakterystyce technologicznie dostosowanej do wytycznych zautomatyzowanych aplikacji. Użycie zamawianego przez sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową wariantu pozwala na profesjonalne realizowanie zadań w standardowych środowiskach. Udostępniany przez nasz sklep element z linii logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5 gwarantuje szybkie i sprawne przeprowadzanie procesów.

Specyfikacja i zalety

Model jednostki rozszerzającej sprzedawany przez Magsteron jest przystosowany do stosowania z pozostałymi modelami w układzie logicznych sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. System ten obejmuje różniące się od siebie pod względem jakościowym sterowniki PLC. Proponowane PLC odznaczają się tym, że otrzymały inne rozmiary obudowy, parametry procesora lub też wielkość pamięci. Urządzenia tej kategorii obecnie są stosowane w obiektach automatyki przemysłowej nierozbudowanych do nowszych wersji. Model zamawiany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest aktualnie wycofany z produkcji przez firmę Siemens, dlatego zamawiamy go wyłącznie jako odświeżony towar używany.

Parametry i dane techniczne

Produkt zamawiany przez nasz sklep internetowy Magsteron z automatyką przemysłową skutecznie funkcjonuje razem z licznymi elementami systemu PLC. W technologii S5 sprzedajemy uniwersalne komponenty, do których należą opcjonalne moduły wejść, wyjścia, złącza do komunikacji, moduły przekaźnikowe, moduły modemu, moduły adapterów, zasilacze, moduły funkcjonalne bądź też moduły liczników. Narzędzie programistyczne do konfiguracji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej wersji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5701-2LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt