SIMATIC S7/M7, Cable For Point to Point connections TTY - TTY - 6ES7902-2AB00-0AA0

  • SIMATIC S7/M7, Cable For Point to Point connections TTY - TTY - 6ES7902-2AB00-0AA0

6ES7902-2AB00-0AA0 to jeden z oferowanych w sklepie Magsteron kabli połączeniowych, przeznaczonych do efektywnej komunikacji w standardzie punkt-punkt z wykorzystaniem sprawdzonego interfejsu TTY. Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym został opracowany z myślą o systemach automatyki przemysłowej SIMATIC S7/M7 firmy Siemens. Oferowany przez nas model zapewnia skuteczną komunikację PTP do łączenia różnych urządzeń oddalonych od siebie.

SIMATIC S7/M7 - kabel do połączeń punkt-punkt/TTY - 6ES7902-2AB00-0AA0

6ES7902-2AB00-0AA0 to wysoce funkcjonalny i starannie zaprojektowany kabel połączeniowy. Produkt w tej wersji zwraca uwagę zarówno niezawodnością, jak i stabilnością pracy. Komponent dostępny w naszej ofercie jest wyposażony w złącze 9-pinowe typu D o miniaturowej budowie, które znacząco wspiera eliminację zakłóceń oraz gwarantuje najwyższą jakość przy transmisji danych. Kabel sprzedawany w naszym sklepie internetowym ma długość 5 m, co stanowi optymalne rozwiązanie w procesach komunikacji między różnymi urządzeniami dostępnymi w zakładzie przemysłowym.

Funkcje i możliwości

Podstawową funkcją oferowanego przez nas kabla połączeniowego jest komunikacja punkt-punkt między różnymi komponentami systemu automatyki. Produkt rekomendowany przez naszych ekspertów jest wyposażony w interfejs TTY pozwalający na uzyskanie wyjątkowo stabilnego połączenia oraz wyeliminowanie potencjalnych zakłóceń elektromagnetycznych. Komponent oferowany w naszym sklepie posiada zarazem bardzo trwałą konstrukcję, przez co z powodzeniem znosi zróżnicowane warunki robocze.

Zastosowania i korzyści

Oferowany w naszym sklepie internetowym kabel połączeniowy to wyjątkowo wszechstronny komponent, który z powodzeniem sprawdza się w zróżnicowanych procesach technologicznych. Za jego pomocą można realizować różne operacje, ze szczególnym wskazaniem na aplikacje wymagające szczególnej stabilności komunikacji w standardzie PTP. Model dostępny w naszym asortymencie pozwala, m.in. na łączenie sterowników SIMATIC z różnymi czujnikami i modułami, a także wieloma innymi elementami wyposażenia.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 26, 69
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES7902-2AB00-0AA0
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 556,80 PLN

Brutto: 684,86 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt