SIMATIC STEP7 Prof combo SUS DL - 6ES7810-5CC04-0YY2

  • SIMATIC STEP7 Prof combo SUS DL - 6ES7810-5CC04-0YY2

6ES7810-5CC04-0YY2 to oprogramowanie TIA Portal SIMATIC STEP 7 Professional, dostępne w formie usługi aktualizacji na jeden rok z odnawianiem automatycznym. W przypadku braku anulowania kontraktu na trzy miesiące przed jego rozwiązaniem ulega on bezpośredniemu przedłużeniu o kolejny jeden rok. Aby zawrzeć umowę, należy posiadać aktualną wersję oprogramowania STEP 7 Professional. Warunkiem złożenia zamówienia jest też podanie adresu e-mail.

SIMATIC STEP7 Prof combo SUS DL - 6ES7810-5CC04-0YY2

6ES7810-5CC04-0YY2 jest usługą aktualizacji w ramach systemu Software Update Service (SUS). Do jego zalet należy możliwość aktualizowania oprogramowania TIA Portal SIMATIC STEP 7 Professional w sposób całkowicie zautomatyzowany przez cały okres obowiązywania umowy. Rozwiązanie to minimalizuje nakłady logistyczne, ponieważ pozwala na cykliczne przedłużanie zawartego kontraktu. Dodatkową zaletą jest obniżenie wydatków ze względu na całkowicie bezpłatne odnowienia. Update oprogramowania zamówisz w taki sam sposób jak inne produkty z naszej oferty.

TIA Portal Software Update Service

W systemie Software Update Service jedna usługa aktualizacji może być zamówiona dla jednej licencji na oprogramowanie TIA Portal STEP7 Professional. Umowa ta obowiązuje przez jeden rok od momentu zamówienia i ulega bezpośredniemu przedłużeniu na rok kolejny, jeżeli użytkownik nie anuluje jej w okresie trzech miesięcy przed wygaśnięciem kontraktu. Najnowszą, zaktualizowaną wersję oprogramowania TIA Portal SIMATIC STEP7 Professional możesz uzyskać od razu po zamówieniu usługi. Ulepszenia wprowadzane są do programu zwykle kilka razy na rok.

Korzyści

Skorzystanie z usługi aktualizacji w ramach systemu Software Update Service daje możliwość natychmiastowego skorzystania z usprawnień wprowadzanych do STEP7 Professional. Dotyczy to zarówno nowych funkcjonalności, jak i eliminacji różnych błędów oprogramowania. Usługa ta jest rozwiązaniem bardzo opłacalnym, ponieważ niweluje konieczność indywidualnego zamawiania każdej aktualizacji.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 13, 236, 244
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES7810-5CC04-0YY2
  • Dostępność: ok. 10 dni roboczych
Netto: 2.544,00 PLN

Brutto: 3.129,12 PLN


Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt