Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-20A

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-20A

MR-J2S-20A to oferowany w sklepie Magsteron wzmacniacz serwo Mitsubishi Electric, który jest zaliczany do gamy wydajnych urządzeń napędowych MELSERVO-J2-Super. Produkt ten odznacza się mocą wyjściową 200 W. Jego zasilanie może się odbywać zarówno trójfazowo przez 3x 200-230 V AC, jak i z jednej fazy przez 1x230 V AC. Częstotliwość w obu tych wariantach wynosi 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-20A

MR-J2S-20A jest serwowzmacniaczem ogólnego przeznaczenia, który odznacza się wysoką funkcjonalnością oraz dużą wydajnością. Oferowany model z serii MELSERVO-J2-Super posiada osobne tryby kontroli prędkości, momentu obrotowego i pozycji, a także pozwala na wykonywanie pracy ze zmiennym sterowaniem dla pozycji i prędkości, prędkości i momentu oraz momentu i pozycji. Urządzenie marki Mitsubishi z powodzeniem sprawdza się w wielu zastosowaniach.

Możliwości i funkcjonalności

Oferowany przez nas serwowzmacniacz obsługuje komunikację szeregową, dzięki czemu może być konfigurowany za pomocą komputera z zainstalowanym oprogramowaniem MR-Configurator do ustawienia parametrów, regulacji wzmocnienia, monitorowania stanu pracy czy operacji testowych. Oferowany wzmacniacz serwo obsługuje automatyczne dostrajanie w czasie rzeczywistym, pozwalając na dostosowanie parametrów serwomechanizmu do potrzeb maszyny. Na wyposażeniu znajduje się też enkoder położenia absolutnego o rozdzielczości 131072 impulsów, który zapewnia wysoką precyzję sterowania.

Zastosowanie i korzyści

Oferowany w naszym sklepie serwowzmacniacz posiada funkcję wygładzania pozycji, która zapewnia płynną pracę przy nagłych zmianach położenia. Obwód nakładający ograniczenie momentu obrotowego chroni tranzystor mocy przed przetężeniem wskutek nagłego przeciążenia, zwolnienia lub przyspieszenia. Urządzenie pozwala też na ustawienie stałej czasowej dla polecenia prędkości, automatycznej regulacji przesunięcia czy blokady serwomechanizmu. Wymiary tego modelu to 17 cm wysokości, 13,5 cm szerokości oraz 5 cm głębokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

W magazynie
Netto: 2.980,00 PLN

Brutto: 3.665,40 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt