Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-500B

  • Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J2S-500B

MR-J2S-500B to produkt z serii MELSERVO-J2-Super będący wydajnym i zaawansowanym technicznie wzmacniaczem serwo. Produkt marki Mitsubishi Electric dostępny w naszym asortymencie cechuje się wyjściową mocą 500 W i znajduje zastosowanie w przemysłowych układach napędowych. Urządzenie to wykorzystuje do zasilania napięcie trójfazowe o wartości znamionowej 3x 200-230 V AC z częstotliwością 50/60 Hz z maksymalnym odchyleniem od -5 do +5 procent.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J2S-500B

MR-J2S-500B odznacza się solidną konstrukcją, optymalną wydajnością oraz dużą funkcjonalnością. Model ten jest przeznaczony głównie do realizacji operacji w zakresie prędkości, pozycji i momentu obrotowego na serwomechanizmie. Urządzenie marki Mitsubishi możesz obsługiwać w kilku trybach pracy, włącznie z jednoczesnym sterowaniem pozycją i momentem, prędkością i pozycją czy momentem i prędkością. Produkt z gamy MELSERVO-J2-Super służy też do kontroli linii i napięcia.

Możliwości i funkcje

Oferowany przez nas model dysponuje interfejsem szeregowym, który umożliwia wykonanie połączenia z PC oraz wykonania na nim konfiguracji z narzędziem MR-Configurator. Za pomocą tego programu możesz monitorować pracę urządzenia i przeprowadzać testy, a także modyfikować ustawienia i parametry. Serwowzmacniacz MELSERVO-J2-Super obsługuje też automatyczne dostrajanie w czasie rzeczywistym, optymalizując poziom wzmocnienia do wymagań używanej maszyny. Enkoder położenia absolutnego tego modelu cechuje się wysoką rozdzielczością impulsów na poziomie 131072, co poprawia precyzję pracy.

Zastosowanie i zalety

Tranzystor mocy oferowanego w naszym sklepie modelu Mitsubishi jest chroniony poprzez ograniczenie momentu, które następuje przy nagłym przeciążeniu, zwolnieniu lub przyspieszeniu. Funkcją ochronną jest też wygładzanie pozycji aktywowane w razie nagłej zmiany położenia. Urządzenie to pozwala również na modyfikowanie stałej czasowej, regulowanie przesunięcia i blokowanie mechanizmu. Wzmacniacz serwo w tej wersji ma 25 cm wysokości, 13 cm szerokości i 20 cm głębokości.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 341
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 8.525,00 PLN

Brutto: 10.485,75 PLN

Katalogi
Dokumentacja MR-J2S

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt