Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-10A-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-10A-RJ

MR-J4-10A-RJ to numer produktu firmy Mitsubishi Electric, pod którym możesz zamówić w naszym sklepie internetowym wzmacniacz serwo z rodziny napędów typu MELSERVO-J4. Urządzenie to działa z wyjściową mocą 100 W. Napięcie zasilania jednofazowego wynosi 1x 230 V AC, a trójfazowego 3x 200-230 V AC z częstotliwością 50/60 Hz. Produkt ten jest wyjątkowo energooszczędny i prosty w użytkowaniu, a przy tym gwarantuje optymalną precyzję i wydajność pracy.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-10A-RJ

MR-J4-10A-RJ to produkt znajdujący zastosowanie w różnego rodzaju układach napędowych, które bazują na silnikach wyposażonych w układ bezpośredni, a także na modelach liniowych czy jednostkach obrotowych. Zaawansowana specyfikacja oferowanego w naszym sklepie urządzenia przyczynia się do zapewnienia długich czasów cykli i wydajnej synchronizacji, a także szerokiego pasma przenoszenia i dużej przepustowości. Serwowzmacniacz z gamy MELSERVO-J4 odznacza się rozdzielczością 4 milionów impulsów enkodera, którego częstotliwość odpowiedzi wynosi 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

Wzmacniacz serwo Mitsubishi oferowany przez nasz sklep nie wymaga użycia modułu pozycjonowania na etapie konfiguracji, dzięki czemu zajmuje ona niewiele czasu i redukuje ponoszone wydatki czy zużyte zasoby. Zmiany ustawień możesz dokonać z poziomu platformy MR-Configurator2 zainstalowanej na komputerze. Narzędzie to służy również do kalibracji, monitorowania pracy i przeprowadzania działań związanych z diagnostyką. Programowanie może się odbywać z użyciem kroków programu, stacji, tabel czy indeksów. Urządzenie MELSERVO-J4 automatycznie zmienia wzmocnienie i w czasie rzeczywistym dopasowuje je do wymagań maszyn.

Korzyści i zalety

Wysoka skuteczność tłumienia drgań i wibracji jest zapewniana przez efektywne rozpoznawanie nieprawidłowości w częstotliwości rezonansowej, dzięki czemu oferowany model jest bardzo trwały w użyciu i żywotny. Produkt marki Mitsubishi posiada funkcje do diagnostyki i planowania serwisu, a także zabezpieczenia w formie funkcji zatrzymania pracy i wyłączenia momentu. Waga serwowzmacniacza wynosi 0,8 kg, a jego wymiary to 4 x 16 x 13,5 mm.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.688,00 PLN

Brutto: 3.306,24 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt