Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-10B-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-10B-RJ

MR-J4-10B-RJ to numer nowocześnie zaprojektowanego, funkcjonalnego i energooszczędnego urządzenia z linii MELSERVO-J4 marki Mitsubishi Electric. Wzmacniacz serwo dostępny w ofercie sklepu Magsteron odznacza się mocą wyjściową 100 W. Produkt ten może być zasilany z jednej lub trzech faz. W pierwszym przypadku napięcie wynosi 3x 200-230 V AC, a drugim 1x 230 V AC przy częstotliwości sięgającej 50/60 Hz. Urządzenie to jest przyjazne w obsłudze, a zarazem zapewnia wysoką wydajność i precyzję kontroli nad maszyną.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-10B-RJ

MR-J4-10B-RJ to serwowzmacniacz opracowany z myślą o systemach przemysłowych, które korzystają z układów maszyn wyposażonych w silniki obrotowe, liniowe czy z układem bezpośrednim. Parametry techniczne tego modelu Mitsubishi sprawiają, że charakteryzuje się on dużą przepustowością i szerokim pasmem przenoszenia. Urządzenie MELSERVO-J4 zapewnia też wydajną synchronizację i długie czasy cykli. Enkoder tego produktu ma rozdzielczość 4 milionów impulsów, a jego częstotliwość odpowiedzi sięga 2500 Hz.

Możliwości i funkcje

W konfiguracji oferowanego przez nas wzmacniacza serwo nie trzeba stosować modułu pozycjonowania, przez co jest on rozwiązaniem minimalizującym koszty eksploatacyjne i redukującym zużycie materiałów. Kalibracja MELSERVO-J4 odbywa się za pomocą narzędzia MR-Configurator2, które pozwala z poziomu komputera PC zmienić ustawienia, wykonać testy czy monitorować napęd. Platforma ta służy też do programowania z wykorzystaniem tabeli, indeksów, stacji czy kroków programowych. Oferowany przez nas produkt Mitsubishi posiada funkcję automatycznego dostrajania ustawień do potrzeb maszyny, która jest realizowana w czasie rzeczywistym.

Korzyści i zalety

Urządzenie jest wytrzymałe i cechuje się długą żywotnością, zapewniając efektywność tłumienia wibracji poprzez wykrywanie zmian częstotliwości rezonansowej. Uniwersalne funkcje do diagnostyki sprzyjają lepszemu planowaniu konserwacji, a bezpieczeństwo pracy podnoszą funkcje wyłączenia momentu czy zatrzymania napędu. Wymiary MELSERVO-J4 w tej osłonie to 13,5 x 4 x 16 cm przy wadze 0,8 kg.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 2.688,00 PLN

Brutto: 3.306,24 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt