Wzmacniacz Serwo Mitsubishi - MR-J4-22KA-RJ

  • Wzmacniacz  Serwo Mitsubishi - MR-J4-22KA-RJ

MR-J4-22KA-RJ to funkcjonalny serwo wzmacniacz o mocy 22000 W, który znajduje zastosowanie w różnych aplikacjach napędowych dla przemysłu. Produkt sprzedawany w naszym sklepie jest dziełem cenionego producenta Mitsubishi Electric i należy do jego popularnej serii MELSERVO-J4. Urządzenie zwraca uwagę wysoką wydajnością i energooszczędnością, a przy tym prostotą obsługi. Zasilanie tego modelu odbywa się z trzech faz napięcia 3x 200-230 V AC z częstotliwością równą 50/60 Hz.

Wzmacniacz serwo Mitsubishi - MR-J4-22KA-RJ

MR-J4-22KA-RJ to serwo wzmacniacz o szerokim zastosowaniu. Produkt z linii MELSERVO-J4 bardzo dobrze sprawdza się w kontroli maszyn i silników liniowych, a także obrotowych i z napędem bezpośrednim. Urządzenie firmy Mitsubishi zapewnia wysoką jakość synchronizacji oraz optymalne pasmo przenoszenia. Model ten wyróżnia się enkoderem o rozdzielczości 4 milionów impulsów z częstotliwością odpowiedzi 2500 Hz, który gwarantuje bardzo dobrą przepustowość oraz długi czas trwania cyklu.

Możliwości i funkcje

Wzmacniacz serwo dostępny w ofercie sklepu Magsteron możesz skonfigurować bez udziału modułu pozycjonowania, a tym samym zaoszczędzić czas, koszty i materiały. Do ustawienia parametrów i programowania służy narzędzie MR-Configurator2 na PC. Jego zastosowanie pozwala na kalibrację napędu, a także jego monitorowanie i testowanie. Programowanie możesz realizować z wykorzystaniem kroków, indeksów, tabeli i stacji. Urządzenie z linii MELSERVO-J4 może automatycznie dostrajać swoją moc w czasie rzeczywistym, zapewniając optymalne parametry dla maszyny.

Korzyści i zalety

Urządzenie marki Mitsubishi dostępne w naszym asortymencie cechuje się dużą wytrzymałością i wykrywa wszelkie zmiany w częstotliwości rezonansowej, dzięki czemu efektywnie redukuje drgania i wibracje. Serwowzmacniacz ten dysponuje też rozbudowaną diagnostyką, która ułatwia planowanie konserwacji. Do przydatnych funkcji zaliczyć można bezpieczne zatrzymanie pracy czy wyłączenie momentu.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 339, 340, 343
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

Netto: 20.731,00 PLN

Brutto: 25.499,13 PLN

Katalogi
MR-J4

Zapytaj o produkt i uzyskaj rabat

Zapytanie o produkt