Zasilacz PULS - QS20.241

  • Zasilacz PULS - QS20.241

QS20.241 to dostępny w asortymencie naszego sklepu internetowego zasilacz firmy PULS, będący zarazem flagowym produktem tej marki. Oferowany w sklepie Magsteron model jest wyjątkowo wydajnym urządzeniem klasy premium, które odznacza się szerokim zakresem funkcji oraz doskonałymi parametrami technicznymi.

Zasilacz PULS - QS20.241

QS20.241 jest taktowanym zasilaczem jednofazowym, który dzięki funkcji BonusPower zapewnia rezerwy mocy sięgające nawet 50%. Oferowany przez nas model marki PULS odznacza się współczynnikiem sprawności na poziomie nawet 94%, a także aktywnym układem PFC. Do zalet tego zasilacza należy również jego solidna i wytrzymała konstrukcja mechaniczna oraz elektryczna.

Specyfikacja i parametry

Zasilacz marki PULS dostępny w naszym sklepie internetowym charakteryzuje się napięciem wejściowym 85-276 V AC oraz 88-187,5 V DC. Jego prąd wyjściowy wynosi maksymalnie 20 A. Oferowane urządzenie ma 82 mm szerokości, 125 mm wysokości oraz 127 mm głębokości, z kolei jego waga sięga około 1200 g. Produkt charakteryzuje się złączem w formie zacisków sprężynowych i jest montowany na szynie DIN. Moc urządzenia wynosi 480 W, a prąd wyjściowy 20 A. Urządzenie zapewnia krótkoterminową moc szczytową 150% oraz posiada wbudowane kondensatory wyjściowe.

Dane techniczne

Zasilacz marki PULS dostępny w sklepie Magsteron zapewnia wysoką efektywność uruchamiania silników, ładowania akumulatorów i pochłaniania biegu wstecznego. Urządzenie odznacza się wysoką odpornością na stany przejściowe i skoki napięcia, a przy tym oferuje niską emisję elektromagnetyczną oraz sprawdza się podczas pracy w różnych środowiskach. Zasilacz jest też wyjątkowo łatwy w instalacji i obsłudze. Na wyposażeniu znajduje się dioda LED, która informuje o stanach pracy. Zaciski sprężynowe w formie szybkozłączek zapewniają szybki i łatwy montaż. Urządzenie odznacza się też szerokim pakietem międzynarodowych homologacji, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się w licznych zastosowaniach na całym świecie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 59, 74
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • PULS Marka: PULS
  • Kod produktu: QS20.241
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt