Cena paneli Weintek

Cena paneli Weintek

03.01.2024 38

Cena paneli Weintek jest jednym z czynników, które decydują o wysokiej popularności interfejsów operatorskich tego producenta. Marka ta słynie z urządzeń ekonomicznych, dobrze zoptymalizowanych, a zarazem wyróżniających się nowoczesną konstrukcją. HMI firmy Weintek z powodzeniem sprawdzają się w procesach wizualizacji i nadzoru różnych procesów, maszyn i instalacji, ułatwiając realizację szeregu działań w warunkach przemysłowych. Poszczególne modele różnią się wieloma parametrami technicznymi.

Z czego wynika cena paneli Weintek?

Cena paneli Weintek zależy od wielu różnych elementów, które decydują o ogólnych możliwościach tych urządzeń. Bogatą ofertę HMI możesz znaleźć w sklepie Magsteron, który specjalizuje się w automatyce przemysłowej. Interfejsy operatorskie tego producenta efektywnie odbierają i przekazują informacje procesowe, a także pozwalają na wydajne zarządzanie szeregiem danych. Ich zadaniem jest usprawnienie komunikacji operatora z maszynami i innym wyposażeniem, dzięki czemu ułatwiają realizację procesów oraz mogą skutecznie alarmować o różnych nieprawidłowościach. W naszej ofercie dostępne są również HMI marki Omron lub Siemens – z serii Comfort, 70, 170, 270, MP 270 czy MP 370.

Innowacyjna architektura

Koszt interfejsu firmy Weintek w dużej mierze wynika z innowacyjnej architektury systemowej, na której bazują wszystkie dostępne modele. Urządzenia tej marki to wydajne urządzenia dotykowe, które są wyjątkowo intuicyjne i proste w użytkowaniu. W ofercie tego producenta znajduje się kilka serii obejmujących zróżnicowane panele, a do ich zalet należy bardzo duża uniwersalność. Ich specyfikacja w znacznym stopniu przewyższa standardowe interfejsy konsumenckie, zwłaszcza pod kątem zintegrowanych rozwiązań mobilnych. Urządzenia te mogą efektywnie współpracować ze smartfonem czy tabletem, co pozostaje nie bez znaczenia dla wydajnej pracy w systemie automatyki. W naszym sklepie internetowym dostępne są też sterowniki PLC kompatybilne z tymi urządzeniami.

Rozbudowana konstrukcja

O kosztach, jakie należy ponieść, zaopatrując się w interfejs tej marki, decyduje także rozmiar ekranu. Producent oferuje modele HMI o przekątnej od 4,3 do 21 cali. Zaawansowane warianty posiadają złącze HDMI, które umożliwia prezentację danych z panelu na monitorze zewnętrznym o praktycznie dowolnych wymiarach. Urządzenia odznaczają się także wysoką rozdzielczością wyświetlaczy oraz obsługą nawet 16 milionów kolorów. Panele HMI tej marki dysponują ponadto bardzo wydajnymi procesorami, których zaletą jest wysoka częstotliwość taktowania. Na wyposażeniu poszczególnych modeli znajdziesz popularne interfejsy, włącznie z RS-232/RS-485, USB czy Ethernet. Nie bez znaczenia pozostają liczne zabezpieczenia, takie jak dodatkowa ochrona dla zasilania czy specjalne powłoki przeciwkorozyjne. Panele oferują też zróżnicowane możliwości montażowe. W naszej ofercie dostępne są także inne urządzenia znajdujące zastosowanie w branży automatyki przemysłowej – zadajniki, falowniki, złącza, czujniki, liczniki czy przekaźniki.

Jak wygląda cena paneli Weintek w stosunku do ich jakości?

Cena paneli Weintek jest dobrze przystosowana do ich faktycznych możliwości funkcjonalnych, zakresu zastosowań oraz ogólnej jakości wykonania. W katalogu marki nie brakuje urządzeń bardzo wydajnych, a poszczególne serie zawierają modele o zróżnicowanych parametrach. Zależnie od potrzeb, możesz wybrać tańszy i prostszy wariant HMI do wykonywania standardowych aplikacji lub zainwestować w droższy i bardziej zaawansowany panel dedykowany złożonym operacjom. Niezależnie od specyfikacji interfejsy te posiadają niezbędne protokoły komunikacyjne i mogą być łatwo zintegrowane z różnymi systemami automatyki. Urządzenia te są także intuicyjne w programowaniu, co odbywa się za pomocą bezpłatnej platformy narzędziowej.

Eksploatacja i ochrona

Koszty paneli tej marki są bardzo dobrze zoptymalizowane, zwłaszcza biorąc pod uwagę możliwości pracy poszczególnych modeli w trudnych środowiskach. Interfejsy HMI posiadają wzmocnioną konstrukcję, dzięki czemu ich obudowy z powodzeniem wytrzymują ekspozycję na skrajne temperatury. Modele wyposażone w certyfikat ATEX można też eksploatować w obszarach zagrożonych wybuchem. Ich wysoką jakość potwierdzają wieloetapowe testy produktowe oraz wieloletnie doświadczenie projektantów. Modele marki Weintek powstają ze starannie wyselekcjonowanych materiałów, co gwarantuje wysoką ochronę wyświetlacza, układu dotykowego, kondensatorów i innych podzespołów.

Zróżnicowane funkcje

Cena interfejsów operatorskich tego producenta jest dobrze zoptymalizowana również pod kątem funkcjonalności, które oferują poszczególne warianty. Wybrane modele zapewniają dostęp do szeregu rozwiązań komunikacyjnych, a pełne wsparcie dla urządzeń automatyki innych producentów dodatkowo podnosi zakres zastosowań. Panele te są kompatybilne m.in. z komputerami przemysłowymi. Modele HMI nowszej generacji są również zgodne z wariantami starszych serii, co ułatwia i przyspiesza modernizację całego systemu. Na uwagę zasługuje też wygoda pracy w ramach specjalnej usługi Easy Builder. Zapraszamy do zadawania pytań i kontaktu z naszymi specjalistami, a także do zapoznania się z aktualnym asortymentem naszego sklepu.